Bydlení v dřevostavbách je levné a úsporné

Moderní trendy v bydlení lákají stále více lidí, staromódní způsoby života jsou pak často vnímány jako přežitek. Není se čemu divit, zděné domy už jsou pomalu na ústupu a mnoho lidí objevilo různé typy staveb, které jsou levnější na realizaci a dokážou nabídnout stejný nebo i větší komfort.

Na vrchol popularity se zařadily zejména dřevostavby. Jedná se o geniálně vymyšlené domy, které v sobě kombinují člověku nejbližší materiál a zároveň inovativní izolace slibující vysokou úsporu energií. Snad největší podíl dřevostaveb má na svědomí populární česká společnost HP DOMY s.r.o. Buduje dřevostavby na klíč, dřevostavby Olomouc, a kdekoliv na území ČR je schopná zajistit krásné bungalovy i velké rodinné domy. Nejlepší je na tom fakt, že si necháte postavit dřevostavbu a nikdo ji nepozná, jelikož se vzhledově nijak neliší od klasických domů.

Hlavní klady dřevostavaveb

main (4)Běžný zděný dům staví zedníci i celý rok, někdy i déle. U dřevostaveb nečekáte na realizaci déle, než 3 měsíce. Jak je to možné? Je to zejména tím, že zde probíhá suchá výstavba, u které zcela chybí jakékoliv mokré procesy. Vytvoří se základy, udělá se pevná konstrukce z KVH hranolů a dále se používají moderní technologie kombinující sádrovláknité desky FERMACELL, izolace ISOVER a další materiály.

Výsledkem je krásná dřevostavba s luxusním vzhledem a prvotřídními vlastnostmi. Štíhlé obvodové stěny jsou velmi pevné a ušetří vám mnoho prostoru navíc. U dřevostaveb dochází nejen ke skvělé izolaci tepla, ale i hluku. Je zde zdravé prostředí, které si budete užívat. Pokud cítíte, že pro vás nejsou klasické zděné domy to pravé ořechové, jednoduše si nechte vybudovat dřevostavbu, toho rozhodnutí nebudete litovat, získáte domov, po kterém jste vždy toužili.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*