Máte v Praze garsonku? Může vám začít už brzy zajímavě vydělávat!

Někdy je to dědictví, jindy zase dar od rodičů. Mít v našem hlavním městě nemovitost, to je v každém případě potenciální zlatý důl. Jen vědět, kam správně kopnout, když si vypomůžeme malou metaforou. Krátkodobý pronájem menšího bytu může vynést měsíčně tak zajímavé prostředky, jaké by nepřineslo jakékoliv jiné využití. Tak schválně, zkuste si to na měsíc a uvidíte – propočty vypadají na první pohled mimořádně zajímavě!

Pronájem nechte na specialistech, dívejte se jen na účet

Nemusíte prakticky nic, vše bude velmi jednoduché a nezávazná kalkulace je samozřejmě plně k dispozici. Správa pronájmu bytu v Praze může být plně v režii odborné firmy, vy si můžete jen prohlížet neustále bobtnající bankovní konto. K dispozici je nejen profesionální úklid po hostech vašeho bytu, ale i propracovaná komunikace – předání klíčů osobně, okamžitá práce na údržbě, když například vypoví službu topení nebo jsou problémy s elektřinou a vodou.

Nehody se stávají všem, je třeba je jenom zavčasu řešit. Hosté pak budou spokojení a doporučí vaši nemovitost dál. Přesně tak přeci funguje trh, no ne? Ostatně, Praha jako historická metropole toho nabízí spoustu zajímavého, a i proto bude váš byt plně využitý – turistů sem každý měsíc zavítají celé desetitisíce.

Jednoduše a bez nervů, stres tu nedostane žádný prostor

Nezávazná nabídka. Můžete a současně nemusíte ji využít, je to jen na vašem osobním rozhodnutí. Kalkulace správy Airbnb je odeslána za pár okamžiků, takže ještě dřív, než si stihnete dopít ranní šálek kávy. A pak můžete klidně celý večer přemýšlet, až přijde odpověď na váš požadavek. Dost možná se potkáte se zajímavými možnostmi pronájmu, o kterých jste dosud vůbec netušili? Peníze na vás čekají na mnoha místech, jedno z nich je právě zde!