Máte záznam v registrech a chcete hypotéku?

Trh půjček, úvěrů a hypoték nabízí spoustu možností financování bydlení, nakupování a dalších záležitostí. Jednoduchá cesta, jak přijít k penězům a vyřešit svoji aktuální situaci.

Ne vždy je však snadné se k úvěru či hypotéce dostat. Podmínky jsou přísné a je tady spousta věcí, které v získání úvěru brání. A to nejen nízká bonita či příjem nebo chybějící dokumenty, ale také registry dlužníků. Jejich záznamy jsou plné jmen klientů, kteří někdy v minulosti pochybili. Pochybění se týkalo neuhrazené faktury mobilnímu operátorovi, neuhrazené či zpožděné splátky za úvěr atd.

V takovém případě je šance na získání úvěru či hypotéky mizivá. Naštěstí jsou i další možnosti jako například hypotéka bez registru. Obvykle jde o produkt nebankovních společností, které nabízejí shovívavější podmínky než banky.

K hypotéce se tak může dostat i klient se záznamem v registru dlužníků, který například řeší dluhy, a kterému by finanční injekce pomohla tento problém vyřešit.

Nebankovní hypotéka bez registru je samozřejmě vhodná pro všechny klienty, kteří hledají rychlé řešení se stejně výhodnými podmínkami, jako nabízejí banky, Díky tomu, že odpadne lustrace registrů dlužníků, tak i vyřízení je mnohem rychlejší. Klienti již do 24 hodin znají odpověď a můžou se posunout dál.

Stejně jako i v bance, tak i u těchto hypoték podmínkou pro získání zástava nemovitosti. Klient může i nemusí být vlastníkem takové nemovitosti a mnohdy nevadí ani fakt, že jde o družstevní byt. Opět vyšší šance získat potřebné peníze.

Registry dlužníků totiž dokážou zastavit šanci na úvěr na pěkně dlouho a teprve po pěti letech od zaregistrování záznamu může klient požádat o jeho vymazání. Díky šanci získat hypotéku bez prohlížení registrů, může získat takový úvěr téměř každý.

Následně si i v tomto případě klienti můžou rozložit splátky až na 30 let.