Nečekejte, až budete mít opět čistý registr

Výhradně pro podnikatele je vytvořen jeden nebankovní produkt, který nemohou využívat soukromé osoby. Je to z toho důvodu, že jsou tu prostě jinak nastavena pravidla. Hypotéka bez registru a dokládání příjmu je tedy pouze podnikatelským úvěrem.

Mnoha živnostníkům se stala jedna nepříjemnost, která jim může zabránit i v dalším rozvoji jejich podnikatelského záměru. Stačí se jednou opozdit s nějakou důležitou splátkou na finanční úřad, zdravotní pojišťovnu nebo nezaplatit fakturu za telefon a už se vezete. Banka s vámi na dalších pět let přestane komunikovat. Alespoň v záležitosti půjčení peněz.

Důvodů neposkytnutí finanční pomoci může být ale daleko více. Například i nízký příjem žádajícího podnikatele. Jenže, jak máte mít větší příjmy, když každému je jasné, že se nejprve musí něco do firmy vložit, aby dobře fungovala. Pro vás je jen jedna možnost. Využít hypotéku bez registru. Tento nebankovní produkt vám opravdu vytrhne pomyslný trn z paty.

Není tedy nutné být absolutně bez záznamu a mít velké příjmy. 

To ale neznamená, že poskytovatele nebude zajímat, jestli budete moci do budoucna svůj závazek vyrovnat. Jen je tu prostor pro větší toleranci. Je samozřejmé, že každého může potkat některá neblahá událost, která vám najednou zabrání v dalším rozvoji. S hypotékou bez registru a dokládání příjmů se můžete opět postavit na nohy a odrazit se ode dna.

Jednou z velkých a vítaných výhod je to, že můžete mít k dispozici až sedmdesát procent prostředků z odhadní ceny části vašeho majetku, který do tohoto podniku vložíte. Jestliže tedy máte vhodnou nemovitost, kterou může být například i pozemek nebo garáž, můžete mít potřebné finance už do několika hodin od podepsání smlouvy. Bez zdlouhavého a otravného papírování si můžete v brzké době vyplatit exekuce nebo refinancovat nevýhodné půjčky a úvěry.