Školení se vyplatí zaměstnancům i firmě. Vyberte si kurzy na míru

Máte zájem o proškolení vašich zaměstnanců v oblasti práva, HR a personalistiky, daní, financí, obchodu, marketingu nebo řízení organizací? Širokou nabídku firemních kurzů najdete především v Praze. Zde se na toto téma zaměřuje například vzdělávací organizace Seminaria.

Ta nabízí jednodenní i kombinované vícedenní kurzy na daná témata, v každé oblasti si přitom lze ještě vybrat z široké nabídky seminářů. Kurzy jsou zaměřené na konkrétní dovednosti a témata – například na seznámení účastníků s vybraným zákonem. Kromě toho najdete mezi otevřenými kurzy i firemní školení zaměřená na rozvoj takzvaných měkkých dovedností, jako je třeba řízení lidských zdrojů, management projektů nebo efektivní nábor zaměstnanců.

Kurzy vedou odborníci z praxe

Nabídka kurzů v Praze je na webu školitele průběžně aktualizována, vyhledávat lze i podle jednotlivých oborů. Samozřejmostí je, že kurzy vedou experti na dané téma, kteří mají kromě potřebných teoretických znalostí hlavně bohaté zkušenosti z praxe.

V případě, že nenajdete v seznamu otevřených firemních seminářů žádný kurz, který by byl pro vaše zaměstnance momentálně přínosný, si lze domluvit i kurzy na míru. Ten si může každý zaměstnavatel vytvořit podle svých vlastních potřeb.

Odborné vzdělávání slouží v první řadě jako motivace pro vaše zaměstnance, kterým zajistíte další osobní rozvoj a umožníte jim, aby načerpali aktuální poznatky ze svého oboru. Kromě toho bude mít užitek pro vaši firmu, která tak může dosáhnout lepších a přesnějších výsledků než doposud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*