Tipli.cz přináší platné slevové kupóny a cashback

Nakupujete s radostí na internetu? Představte si, že by vám za vaše nákupy někdo platil. Zní vám to jako sci-fi? Není nic jednoduššího než cashback vyzkoušet a získávat bohaté odměny za každý nákup.

Nakupovat online je hračka. Během pár chvil si ve vašem oblíbeném e-shopu vyberete produkt, který vám e-shop doručí až před práh – často za mnohem výhodnější cenu než v kamenných prodejnách. Proč si ale celý nákup neulehčit a nechat si za něj platit?

Získejte odměnu za každý nákup na Tipli

Cashback portál Tipli je váš nákupní přítel, který vás za každý nákup na internetu odmění. Žádné kupování nekvalitního zboží, které je právě ve slevě – s Tipli získáváte odměnu, ať nakoupíte cokoliv, co se vám právě líbí. Díky Tipli své nákupní choutky už nemusíte držet na uzdě, protože čím víc nakupujete, tím víc peněz získáte zpět.

Vyberte si z široké nabídky partnerských obchodů

Cashbackovou odměnu vám Tipli pošle při nákupu ve více než 450 obchodech. Vyberte si z široké nabídky českých internetových obchodů (Mall.cz, Vivantis, Kasa.cz, ZOOT), ale i nejpopulárnějších zahraničních e-shopů jako jsou AliExpress, Booking.com, eBay.com, Tchibo nebo BonPrix. Celý seznam partnerských obchodů naleznete na Tipli.cz. Nabídka obchodů se neustále rozšiřuje.

Nejvýhodnější nákup se slevovými kupóny od Tipli

Cashback ale není jediným důvodem, proč nakupovat s Tipli. Znáte to, předtím než v e-shopu nakoupíte, tak nejprve začnete prohledávat internet ve snaze najít slevový kupón. Někdy se vám to podaří, ale toho času, který strávíte hledáním! Říkáte, si kéž by veškeré slevové kupony byly na jednom místě? Vaše přání je pro Tipli rozkazem, takže zde najdete veškeré slevové kupóny, a právě probíhající slevové akce do vašich oblíbených obchodů. Za ušetřený čas můžete Tipli doporučit svým přátelům – i za to vás Tipli odmění.

TIP: Nejlepší je, že slevové kupóny a akce můžete hravě zkombinovat s cashback odměnou a ušetřit tak dvojnásobně.

Hledáte Tipli recenze?

Máte strach začít používat něco, o čem slyšíte poprvé, a to i přesto, že nákupy s Tipli jsou mnohem výhodnější a časově méně náročnější? Podívejte se na recenze reálných uživatelů Tipli na Facebooku (hodnocení 4,6 z 5 od 240 uživatelů) a rozhodněte se, zda chcete nakupovat výhodně s Tipli i vy.

Rozhodli jste se nakupovat s Tipli? Pak vás potěší, že registrace je zdarma a zvládnete ji za pár vteřin. Registrujte se na Tipli ještě dnes a nakupujte chytře jako statisíce dalších uživatelů.