Jaký rozdíl představují papírové ručníky oproti elektrickým vysoušečům pro vaši umývárnu?

Vybíráte doplňky pro svou umývárnu? Dříve, než investujete do nového vybavení, se podívejte, jaký rozdíl nabízejí papírové ručníky oproti elektrickým vysoušečům rukou.

Rozdíl mezi papírovými ručníky a elektrickým vysoušečem rukou

Hygiena rukou začíná důkladným mytím, ale končí správným sušením pokožky. Pokud jde o možnosti sušení rukou ve vaší umývárně, máte na výběr hned z několika možností. Mezi nejoblíbenější v dnešní době patří papírové ručníky a elektrické vysoušeče.

Pokud právě vy vybíráte účinné řešení pro sušení rukou, patrně stojíte před náročným rozhodnutím. Vybrat si z moderně a luxusně působících elektrických vysoušečů, nebo vybrat ekonomičtější variantu v podobě papírových ručníků.

Čemu dávají přednost návštěvníci toalet?

Nejdříve se podíváme na průzkum. Dotázali jsme se deseti návštěvníků veřejných toalet, zda dávají přednost papírovým ručníkům nebo elektrickým vysoušečům. 90% respondentů uvedlo, že při sušení rukou na veřejných toaletách dávají přednost papírovým ručníkům. Proč? Tato metoda jim přijde rychlejší, pohodlnější a šetrnější k přírodě.

Jaké tajemství skrývají elektrické vysoušeče?

Elektrické vysoušeče patří k nejčastěji používaným doplňkům umýváren na veřejných toaletách. Investoři se často nechávají strhnout módním trendem a sliby, které výrobci nabízí. Fungují rychle a v umývárnách působí luxusním dojmem.

Ale věděli jste, že tyto vysoušeče mají i svá negativa? Při použití mohou způsobit vyfouknutí zárodečných kapiček vody do vzduchu, které následně kontaminují ještě více povrchů. Povrchy tryskových vysoušečů pojmou až 1 000 krát více bakterií než zásobníky papírových ručníků.

Výhody papírových ručníků

Papírové utěrky během sušení rukou odstraní až 77 % bakterií, které na pokožce zůstanou po umytí. Tak snižují riziko šíření patogenních zárodků po okolí. Patří tedy k doporučeným metodám sušení rukou Světovou zdravotnickou organizací.

Pro papírové ručníky skládané nabízíme široký výběr doplňků. Mezi oblíbené patří cenově výhodné plastové zásobníky Papernet s antibakteriálním povrchem. Pro uživatele preferující luxusní doplňky pak nabízíme nerezové zásobníky Jumbo, které propůjčí vaší umývárně nadčasový vzhled.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*