Zbavit se nepojízdného autovraku může být opravdu snadné. Jak na to?

Lámete si hlavu s nepojízdným vrakem, který hyzdí vaši zahradu nebo pozemek firmy? V takovém případě můžeme doporučit jediné – obraťte se na ověřené profesionály. Která společnost opravdu stojí za to?

Bleskurychlý proces

Asi nikdo z nás nechce, aby nám likvidace automobilu přerostla přes hlavu. Nechceme trávit dlouhé hodiny vystavováním inzerátů a hledáním kupce náhradních dílů, nemáme v plánu strávit mládí čekáním na úřadě a tak dále…

Přesně proto bude mnohem lepší, když se rovnou spolehnete na známé a ověřené odborníky. V tomto ohledu je super volbou například společnost Za hotové, jež se specializuje právě na výkup aut na náhradní díly.

Tito známí profesionálové si poradí s automobilem, dodávkou, veteránem i stavebními a užitkovými stroji. Problémem nejsou ani zdevastovaná vozidla s propadlou STK a další speciality.

Jak vše probíhá?

Vše začíná vyplněním nezávazného kontaktního formuláře na internetových stránkách pod výše vloženými odkazy. Stačí zadat značku auta, rok výroby, objem motoru, palivo, najeté kilometry a pár dalších údajů. Následně se vám ozvou odborníci ze společnosti Za hotové a sdělí vám přibližnou cenu.

Pokud budete souhlasit, do dvaceti čtyř hodin k vám přijedou kamkoliv po České republice. Prohlédnou vozidlo, naloží ho a odvezou k likvidaci (odvoz je zcela zdarma). Mezitím vám vyplatí předem stanovenou částku na ruku. Stejně tak obdržíte i jednoduchou kupní smlouvu bez skrytých podmínek a dalších nesmyslů. Samozřejmostí je i doklad o ekologické likvidaci vozidla.

Mrkněte se na webové stránky pod odkazy, vyplňte daný formulář, připravte si občanský průkaz, malý i velký technický průkaz. Do jednoho dne budete mít vyřízený celý proces likvidace vozidla a zbavíte se povinnosti platit pojištění.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*