Nechte si střežit pozemek nejmodernější technologií

Ochrana vlastního bezpečí je stále probíranějším tématem a není divu, kriminality je kolem stále dost a lidé se bojí o svůj majetek. Pokud bydlíte v rodinném domě, měla by být alespoň minimální investice do vaší ochrany samozřejmostí.

Jestliže vám přijdou všechny běžné bezpečnostní prvky již passé, sáhněte po fotopasti. Právě fotopasti se staly vyhledávanou možností, jak si svůj pozemek ochránit. Nejedná se o nic jiného, než o vyspělé zařízení umístěné do maskovaného krytu, kterého si nikdo nevšimne. Fotopasti mají velmi vysoké rozlišení a pořídí snímek nebo video každého nezvaného hosta. Jejich senzory jsou natolik citlivé, že reagují ve zlomku sekundy a nikdo nemá možnost uniknout, ani drobná zvířata. Oproti kamerám je zde velká výhoda nejen v nenápadnosti, ale také v tom, že fotopast zaznamenává jen tehdy, když k vám na pozemek někdo vnikne.

Fotopast Acorn

Mezi špičky na trhu patří fotopasti Acorn, které disponují GSM modulem a jakmile pořídí snímek nezvaného hosta, okamžitě vám ho zašlou na telefon nebo na email. Jde o tu nejlepší možnou ochranu v reálném čase. Můžete být kdekoliv a okamžitě vědět, kdo se u vás pohybuje, když nejste doma. Fotopast Acorn je velmi odolná, může být venku celý rok a nepřízeň počasí nijak neovlivní její funkce. Pořízené snímky si u ní můžete prohlížet na integrovaném displeji a jelikož se ukládají na kartu, můžete si je prohlédnout třeba i na počítači nebo na tabletu.

3_obsah_baleni(1)

Fotopast Acorn je malá a nenáročná, jelikož je na baterie a můžete ji umístit kdekoliv, kde není zdroj elektrické energie. Může tedy být třeba i na konci vašeho pozemku, v lese aj. Je jedno, co s ní budete monitorovat, vždy vám spolehlivě vše zaznamená. Ceny fotopastí začínají velmi nízko a za minimální částku si můžete zajistit tu nejlepší ochranu pro váš pozemek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*