Pořiďte si automobil na operativní leasing a jeďte na dovolenou snů!

Pokud jste již někdy kupovali vlastní automobil, jistě víte, kolik starostí a času tato procedura obnáší. Chcete-li nestárnoucí a stále spolehlivý vůz, často je jedním z nejlepších řešení operativní leasing. Po skončení platnosti smlouvy nemáte zbytečné starosti s prodejem a odhlášením vozu. Jednoduše jej vrátíte leasingové společnosti a vyberete si nový vůz, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám.

Pořízení automobilu na operativní leasing se v posledních letech stává čím dál tím více populární. Leasingová společnost se téměř o vše postará za vás. Navíc, po skončení smlouvy si můžete automobil vyměnit za jiný, novější, nebo je možné odkoupit ten, ve kterém jste jezdili po dobu trvání smlouvy za zůstatkovou cenu.

1

zdroj: pixabay.com

Stále v novém

Zejména muži oceňují jeden ze základních benefitů operativního leasingu, a to, že mohou stále jezdit v novém automobilu. Operativní leasing také oceňují zákazníci, kteří potřebují automobil ke každodennímu dojíždění do práce a ročně tedy mají velký nájezd km.

Operativní leasing pro firmy

Operativní leasing oceňují zejména firmy, které takto mohou jednoduchým způsobem obměňovat vozový park a jednotlivé splátky operativního leasingu si mohou odečíst ze základu daně.

Hertz Lease

Ověřenou společností poskytující operativní leasing je firma Hertz Lease, která působí jak na českém trhu, tak v dalších evropských státech. Společnost Hertz Lease má k dispozici velmi stabilní zázemí, široký výběr vozů k pronájmu i možností týkající se samotného pronájmu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*