Srovnejte si bankovní hypotéky

Půjčit si peníze v bance, a to klidně i ve výši několika stovek tisíc a dost možná i pár milionů? Alternativy jsou tu různé, bankovní hypotéky se nabízejí dnes a denně. Prohlédněte si nabídku a kontaktujte makléře, vždyť je to zatím zcela nezávazné a uvidíte, jak se Vám finální předloha smlouvy bude pozdávat! Úroková míra je skutečně stlačena na minimum, často se pohybuje i pod hranicí dvou procentních bodů, což rozhodně stojí za chvilku zvážení. A těch nabídek je v dnešní době skutečně hodně, banky se předhánějí, nechtějí prostě přijít o přízeň potenciálních klientů, to je jisté!

Třeba ČSOB má zajímavou alternativu

ČSOB hypotéka Vám může být ušita přímo na míru. Splácení až po dobu čtyřiceti roků, úroky od hranice 2,49 procentního bodu ročně, půjčit si můžete už od dvou set tisíc korun výše. Garance úrokové sazby, možnost mimořádné splátky, to jsou velké výhody pro každého. Úvěr jako takový lze čerpat až do sta procent hodnoty zastavované nemovitosti, jinde dosáhnete stěží na 50 či 70 procent a přesto musíte cele ručit svým novým bydlením.

Spočítejte si to zcela nezávazně sami, kalkulačka je totiž plně k dispozici všem, kdo mají zájem. Vyřízení hypotéky je zcela bezplatné, takže to si do nákladů navíc nedávejte. Výhodou je i pojištění schopnosti splácet, o práci totiž dnes můžete přijít hned a pak se prostě nebude dostávat peněz, ušetřete si vrásky – nakonec, mnoho bank dnes tohle pojištění má jako nedílnou podmínku vyplacení finanční hotovosti.

Porovnání zcela zdarma, račte se optat

Srovnání hypoték jako na dlani, přesně to můžete mít díky nám! Stačí pár kliknutí a už se postaráme o to, aby se k Vám donesla zvěst o té nejlepší možné nabídce. Všechno pěkně přehledně na jedné jediné obrazovce, takže co více si ještě přát? Nemusíte přeci obíhat pobočky, to je nedůstojné, ušetřete si cestu a jednejte po internetu – je to rychlé, moderní a navíc i ušetříte benzín za cestu navíc někam na pobočku banky, kde byste se stejně dozvěděli totéž, jako v online světě. Hypoteční úvěr je prostě dnes dostupný mnoha různými cestami.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*