Půjčky bez registru

Je velmi jednoduché dostat se do registru dlužníků, ale o moc těžší se z něj dostat ven. V případě, že v něm máte z nějakého důvodu záznam a potřebujete nutně úvěr, nemusíte se bát. I v takovém případě existuje řešení v podobě půjček bez registru. A kde ji hledat? Nabízejí ji pouze nebankovní společnosti. V bance se záznamem v registru nemáte šanci.

Obvykle se jedná o krátkodobé půjčky, kterým se také někdy říká půjčky do výplaty. Většinou si můžete půjčit částky kolem 10 000 Kč se splatností do 30 dnů. Ale existují i výjimky, kdy si můžete půjčit i více a na delší dobu. Protože pro společnosti jsou tyto půjčky rizikovější, musíte počítat s většími úroky, než u jiných nabídek.

půjčka bez registru

Vše je vyřízeno rychle a jednoduše

I když je tento typ půjčky často poskytován s vyšším úrokem, její velkou výhodou je to, že může být velmi rychle realizována bez nějakých průtahů. V drtivé většině případů probíhá schválení online a společnost si ověřuje jen svůj vlastní interní registr dlužníků. Žádost je velmi jednoduchá. Stačí jen vyplnit online formulář a odeslat. U opakovaných žádostí si můžete dokonce často požádat jen pouhou SMS zprávou. Ihned po schválení jsou odeslány peníze (alespoň ve většině případů) a vy je tak můžete čekat během několika minut, ale maximálně do druhého dne. K žádosti vám většinou stačí jen doklad totožnosti, bankovní účet, mobilní telefon a email. Někdy může být vyžadováno i potvrzení o příjmech.

Určitě je také dobré zmínit, kdo takové půjčky nabízí. Mezi velmi oblíbené poskytovatele patří společnost Zaplo nebo Kredito24 a v případě, že potřebujete větší úvěr a vlastníte nemovitost, můžete využít nabídky společnosti Acema.

Pohodlně doma

Takto snadno vyřídíte nebankovní půjčku bez registru. Nikam nemusíte chodit na pobočku a nic složitě dokládat. Jestliže potřebujete rychle menší obnos a máte záznam v registru, jste ideální kandidát právě na tento typ půjček.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*