Bez příjemného textilu není žádný domov. Jaké kusy vás rozhodně potěší?

Dostali jste se právě do fáze, kdy dokončujete výstavbu nového domova? V tom případě vám ještě zbývá nakoupit kvalitní a designově pěkný textil. Právě s jeho pomocí dokončíte celou práci a budete si moci konečně říct, že jste to dokázali – vytvořili jste nádherné bydlení. Co vám nesmí chybět?

Začněte u povlečení

Jednou z nejvýraznějších součástí designu obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje je samozřejmě povlečení. Právě to podtrhuje jedinečný styl každé místnosti. Musí tedy adekvátně ladit se stěnami, podlahami i vším nábytkem.

Rozhodně nekupujte tento bytový textil v kdovíjak odlišné barvě, než jakou mají zbylé části místnosti. Z hlediska designu platí, že méně je někdy mnohem více. Většinou stačí zkombinovat dvě až tři barvy a vykouzlíte opravdu pěkný dojem. Nebojte se využít síly kontrastů.

Nezapomeňte na záclony a závěsy

V dnešní době by se mohlo zdát, že záclony jsou už trochu na ústupu. Opak je však pravdou. Právě v současnosti existuje tak ohromně pestrá škála tvarů, provedení i barev, že tento kus látky stojí za pořízení. Mrkněte se například na hotové záclony v oblíbeném e-shopu Dante.cz a ihned se přesvědčíte sami.

K záclonám neoddělitelně patří i neprůhledné závěsy. S jejich pomocí si dopřejete poctivé soukromí ve večerních hodinách, když je venku tma a uvnitř se svítí. To je důležité hlavně v situaci, kdy vidíte do oken vedlejšího paneláku. Při jejich výběru opět dodržujte pravidlo menšího počtu barev/odstínů.

Chybí vám jakýkoliv textil a chcete si jej pořídit z pohodlí domova, a navíc za pár korun? Pak navštivte webové stránky pod vloženými odkazy a projděte si desítky přehledných kategorií produktů. Během několika málo kliknutí vybavíte svou domácnost. Určitě nezapomeňte sledovat pravidelné slevové akce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*