Retail parky a další nemovitosti skupiny DRFG Davida Rusňáka

Investiční skupina Davida Rusňáka neustále aktivně rozšiřuje své dosavadní developerské projekty, především pak ty komerční mající strategickou polohu s velkým dosahem. Zaměřuje se na retail parky a další nemovitosti. O jaké přesně se jedná?

Seznam projektů skupiny DRFG

Investiční skupina Davida Rusňáka, která se dlouhodobě věnuje investičním fondům a dluhopisům, si na své konto připsala již řadu projektů. 

Jedná se například o mnoho retail parků – Retail Park Kutno (PL), Retail Park České Budějovice, Retail Park Český Těšín, Retail Park Mikulov, Retail Park Černý Most, Retail Park Lanškroun, Retail Park Berounka, Retail Park Mělník, Retail Park Vyškov, Retail Park Letovice nebo Retail Park Kyjov.

Dále stojí za zmínku Centro Ostrava, OC Lannova České Budějovice, OC Paráda Hodonín, Logistický projekt Hradec Králové, PENNY Market Libochovice, Tesco Český Těšín, JYSK Vyškov, JYSK Mělník, JYSK Jindřichův Hradec, JYSK Písek a Nám. Svobody 20 Brno.

Nájemní byty a rezidenční bydlení

Společnost Czech Home Capital, která je 3. největším soukromým poskytovatelem nájemních bytů v ČR, investuje do rezidenčního bydlení a spadá do portfolia skupiny DRFG. Mimo portfolio vlastních nemovitostí spravuje více než 10 000 bytových jednotek napříč celým Českem.

„Investiční skupina Davida Rusňáka před časem rozšířila své portfolio o realitní divizi DRFG Home. Její tým má na starosti nejen řízení developerských a rezidenčních projektů, ale navíc se věnuje marketingové strategii, projektovému managementu i koordinaci všech činností, které souvisejí s nákupem nebo pronájmem bytů a komerčních prostor,“ vysvětluje DRFG.

Nová divize DRFG Home tak perfektně doplňuje všechny dosavadní aktivity skupiny Davida Rusňáka v rámci segmentu Real Estate, pod který organizačně spadá. 

Autor: Michal Pecka

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*