Equa bank půjčka – až 600 tisíc na cokoliv

Mraky možností, pokud jde o bankovní půjčky. Takový už je prostě dnešní svět! Máte z čeho vybírat, doslova až oči přecházejí. Jednou z těch hodně atraktivních variant je bezesporu Equa bank půjčka! Co na ní tedy můžeme vidět zajímavého? Na jaké cifře začínají úroky a kolik si vlastně můžete půjčit? A spoustu dalších otázek, samozřejmě – novinka vždycky táhne zvědavost potenciálních klientů. Tak si to pojďme bod po bodu trochu rozebrat.

Minimálně 5000, nejvýše 600 tisíc korun

U Equa bank si můžete půjčit snadnou formou až šest set tisíc korun! Velké plány nejsou na překážku, úroková míra navíc začíná na líbivé hodnotě 5,9 procenta. Doba splatnosti? Ta je maximálně variabilní, takže se snad ani nemůže najít někdo, komu by nějak nevyhovovala. Měsíční splátky mohou být tři, ale může jich být i rovných 84. Popřípadě jakákoliv cifra mezi tím, není to vskutku žádný problém. Úvěr s Equa je kompletně bezúčelový, takže nemusíte žádnému zvědavci dokazovat, proč vlastně chcete finance. A celé to zvládnete už za tři minuty, to je průměrná doba, za jakou se půjčka sjedná – žádné zázračné číslo, na které se nikdo nedostane.

A jaké že jsou zde nevýhody? Pár jich je

S Equa bank se bude nahlížet do registru dlužníků, je to podmínka pro všechny žadatele. Nedostane se tedy zpravidla úplně „na kohokoliv“, protože musíte doložit i trvalý příjem. Výši úroku se dozvíte hned při žádosti a s touto cifrou nebude hýbáno – to je na druhou stranu určitě výhodné záležitost, no ne? Někdy je to totiž dnes jinak, s Equa se podobných zákulisních čachrů vážně nedočkáte. To totiž nepatří do podmínek férového půjčování peněz – klienti by se prostě nevraceli…

Bankovní půjčky jsou velmi oblíbené napříč celým věkovým spektrem, nejen kvůli možnostem výběru, ale i rychlému sjednání. Ano, to je dnes totiž zcela bezkonkurenční. Dávno pryč jsou ty doby, kdy jste na vyřešení takovéto půjčky potřebovali třeba i celý týden plný odpoledne prosezených v bance. Půjčka, to je dnes prostě rychlovka. A co takhle kalkulačka půjček? Díky ní budete hned vědět, na čem jste!

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*