Profi CZ: Mimosoudní vymáhání pohledávek je velice úspěšné

Jste věřitel a dostali jste se do nepříjemné situace, kdy vám dlužník dluží pohledávku, kterou odmítá zaplatit? Co v podobných situacích dělat? Na soudní proces je asi ještě příliš brzy, v první řadě se vyplatí oslovit společnost Profi CZ, která se specializuje na mimosoudní vymáhání pohledávek.

Jednoduchý a efektivní postup

Jak to celé funguje? Je to velice jednoduché, kontaktujete firmu Profi CZ, sdělíte jí váš problém a společnými silami najdete zajisté řešení, jak se pokusit pohledávku co nejdříve získat. Následně uzavřete smlouvu, na základě které vás bude firma zastupovat.

Mimosoudní vymáhání pohledávek je velice úspěšné, o čemž svědčí vysoké procento vyřešených případů. Je to dáno především svérázným postupem, kdy pracovníci provádějí nezřídka i osobní návštěvy u dlužníka, nebo i na jeho pracovišti. Takové situace jsou dlužníkovi nepříjemné a tak je obvykle ochotný co nejdříve zaplatit, případně si sjednat splátkový kalendář.

V případě neúspěchu není třeba nic platit

Pouze v ojedinělých případech nedosáhne mimosoudní vymáhání pohledávek svého ovoce. Stane-li se tak, nemusíte nic platit. Navíc je vám zdarma doporučený další postup, kterým je nejčastěji předání celé věci soudu, dále potom standardně následuje exekuční řízení.

Možnosti odkupu pohledávek

V určitých situacích vám může společnost Profi CZ nabídnout rovnou odkup pohledávek. To pro vás znamená, po formalitách odkupu, okamžitou úhradu finančních prostředků dluhu na váš účet prostřednictvím Profi CZ, na které již pak je vymožení pohledávky od primárního dlužníka.

Získání dluhů nemusí být v dnešní době nejjednodušší záležitostí. Někdo ví, jak v tom chodit a na vaše výzvy nemusí brát ani zdaleka ohled. Přenecháte-li tuto práci odborníkům, zvyšuje se významným způsobem pravděpodobnost, že dlužník svůj závazek zaplatí a splní původní dohodu!

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*