Finanční potíže vyřeší rychlá půjčka

Ocitli jste se v situaci, kdy nutně potřebujete hotovost? Ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám okamžitě půjčil, či nechcete nikoho o půjčku žádat? Pak objevte výhody flexibilního úvěru, jenž funguje na podobném principu jako kontokorentní účet nebo revolvingový úvěr.

Jak mít rychle peníze k dispozici

Ferratum – rychlá půjčka představuje velice jednoduchý způsob, jak mít na svém účtu v okamžiku až 35 000 Kč. Po připsání částky na účet záleží jen na vás, zda se rozhodnete úvěr v co nejbližším termínu celý splatit, nebo zvolíte variantu rozložení do více splátek. V každém případě budete hradit pouze denní úrok a poplatek, jenž je stanoven ve výši 12,5 %. Pokud srovnáte výhody rychlé půjčky Ferratum oproti mikroúvěrům, dojdete k závěru, že ušetříte na nákladech až 33 %. A to není zanedbatelné číslo.

Formy okamžité půjčky

Varianta Ferratum Credit je jakási finanční rezerva v případě nečekaných finančních výdajů. Pokud z ní nebudete čerpat, neúčtují se vám žádné poplatky. Tento typ finančních prostředků je též znám pod pojmem virtuální kreditní účet.

Ferratum Micro by se dala označit jako půjčka před výplatou. Navolíte si dobu splatnosti a pak přesně víte, jakou částku máte do kdy uhradit. Že je tento druh půjčky skutečně jednoduchý a rychlý, se můžete sami přesvědčit. Noví klienti mají totiž první půjčku zcela zdarma.

Kam se obrátit pro radu?

Služby související s poskytnutím půjčky jsou provozovány nonstop, proto můžete o peníze požádat skutečně kdykoliv. Profesionálně vyškolený zákaznický servis je vám nápomocen 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Můžete se na něho obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se žádosti o půjčku, lhůty a výše splátky. Opozdíte se tento měsíc se splátkou? Kontaktujte zákaznické centrum, kde se domluvíte na posunutí termínu úhrady.