Franšízy i v době krize touží po rozkvětu. Hledají vhodné franšízanty

Franšízových společností bychom na našem trhu našli celou spoustu. V posledních letech dochází k rozvoji především tuzemských franšízových sítí. Ukazuje se, že Češi jsou poměrně konzervativní a do zahraničních spoluprací se neženou. Jestli je to škoda či nikoli, to je otázkou. V každém případě i když nyní zájem o podnikání značně utichl, přesto se franšízové společnosti chtějí rozvíjet. Hledají proto vhodné franšízanty do svých řad, kteří by pomohli s rozvojem společnosti.

Franšíza je ostatně v této době velice zajímavou příležitostí k podnikání a k růstu. I když, jak již bylo zmíněno, podnikání utichá, pravdou je, že franšíza je stále jakousi jistotou. Není u ní tak velké riziko krachu. I proto možná nad franšízou uvažujete. A my pro vás máme pár tipů na společnosti, které prosperují i v době krize a které hledají pomocnou ruku.

Extéria Market

Firma zaměřující se na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO – to je zkrátka firma, která tu bude zapotřebí vždycky. Podnikatelé musí dodržovat podmínky týkající se bezpečnosti práce, musí ochránit zdraví zaměstnanců. Extéria Market je tu pro všechny, kteří s tím potřebují trochu pomoct a kteří nechtějí dostat pokutu za nedodržení předpisů. Takové pokuty v tomto případě sahají i do milionů, nejedná se o záležitosti několika desítek tisíc.

Mr. Kebab

Franšízy zaměřující se na rychlé občerstvení, respektive franšízy působící ve světě gastronomie tu budou prakticky vždycky. Proto jsou jakousi jistotou a investovat právě do nich se vyplatí. Pokud vás gastronomický svět láká, pak je Mr. Kebab tou ideální volbou, které rozhodně nebudete litovat. Aktuálně taktéž hledá franšízanty do svých řad.

Náš Grunt

Jelikož zahraniční plodiny výrazně zdražily, farmářské produkty jsou velmi žádané. Proto se vyplatí investovat do franšízy Náš Grunt, což je franšízová síť farmářských prodejen, která nabízí opravdu širokou škálu tradičních českých potravin.