Kdo za vás zaplatí škody způsobené na cizím letadle?

Chcete zkusit něco nového? Létání je výzva, které propadla spousta Čechů. V současné době je evidováno více jak deset tisíc držitelů pilotních průkazů. Létání je fenomén a fascinuje lidstvo již od nepaměti. Co se týče rizika, v porovnání s ostatními druhy dopravy či sporty je zanedbatelné. Na druhou stranu však není od věci kvalitní pojištění. Z jakého důvodu? Letadlo nemusí hned spadnout, aby došlo k nezanedbatelné škodě. Stačí neopatrná manipulace s přístroji, špatný dosed při přistávání a podobné nehody. Budete-li létat na vypůjčeném stroji, obraťte se na pojišťovnu ERGO a sjednejte si pojištění pro pilota.

Pro koho je pojištění určeno?

Pojištění pro pilota kryje škody způsobené na zapůjčeném stroji. Je vhodné pro piloty i instruktory, protože zahrnuje škody, které způsobí žák. Podmínkou je, aby letadlo bylo registrováno v některé z členských zemí ICAO (Mezinárodní organizace pro civilní letectví). Produkt pojišťovny ERGO je charakteristický velkým rozpětím pojistného krytíod 50 000 Kč do 600 000 Kč. Výše spoluúčasti činí 10 %.

financni-info-cz_online_ergo_cz_01

Přesnou cenu najdete na stránce s tarify pojištění pilotů. Postupem času získáte nemalou slevu, a to s ohledem na počet nalétaných hodin až do výše 20 %.

V nabídce jsou dvě varianty (Standard a Plus), které se liší v připojištění finančních škod. Zda zvolíte dobu trvání na dobu určitou (3, 6 nebo 9 měsíců) nebo na dobu neurčitou s automatickým prodlužováním, je na vás.

Chcete se pojistit? Můžete tak učinit ihned

Proč chodit na pobočku, když se můžete pojistit třeba pár minut před prvním letem? Online pojištění pro piloty vám nezabere více času, než je nezbytně nutné. Zaplatíte-li kartou, začne platit okamžitě.

financni-info-cz_online_ergo_cz_02

ERGO pojišťovna a.s. působí na trhu od roku 1994 a nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů. Chcete-li se o pojištění pro piloty dozvědět více, pokračujte na online.ergo.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*