Hlasujte v anketě Křišťálová lupa 2016

Křišťálová lupa patří mezi nejprestižnější ocenění českého internetu, které se soustředí na ty nejlepší projekty vypracované u nás.

O výsledku této ankety rozhodují především samotní uživatelé českého internetu, kteří se mohou zapojit do jednoduchého hlasování. V něm si zvolí svého favorita a to hned v několika kategoriích. Tuto soutěž každoročně vyhlašuje server Lupa.cz, který tak hledá ty nejzajímavější, nejužitečnější a nejnápaditější projekty českého internetu.

Zapojte se i vy a oceňte tak práci svého oblíbeného webu kam pravidelně chodíte. Svůj hlas lze svěřit též službám působícím na poli českého internetu. Svým hlasem podpoříte autory těchto projektů společně s jejich snahou a pílí.

Hlasování probíhá do 7. listopadu tohoto roku a to prostřednictvím online formuláře, který naleznete na stránkách ankety. Hlasovat můžete hned v několika kategoriích, mezi které patří:

Cena popularity – za nejoblíbenější projekt

Zpravodajství – tedy projekt přinášející nejkvalitnější a nejlepší mediální projekty všeobecného zpravodajství

Internetové obchodování – sem patří projekty založené na zprostředkovávání transakčních operací

Nástrojové služby – zde naleznete služby a nástroje nabízené a provozované v rámci internetu

Zájmové weby – tematicky či žánrově definované projekty, které jsou určené pro specifickou cílovou skupinu uživatelů

One (wo)man show – zde nalezneme projekt či aktivitu, které jsou zajišťovány prostřednictvím internetu a to v režii pouze jednoho jediného člověka

Slavnostní vyhlášení kompletně celé soutěže proběhne 1. prosince v Divadle Archa, které se stalo již místem tradičním. Proto neváhejte a navštivte stránky www.kristalova-lupa.cz a dejte hlas svému oblíbenému projektu. Stojí to za to.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*