Máte záznam v registru dlužníků? Nebankovní půjčka vás nenechá na holičkách

Téměř každý se čas od času dostane do situace, kdy se mu právě v té nejméně vhodné chvíli nedostávají finanční prostředky. Někdo se sice může se žádostí o dočasnou výpomoc obrátit na rodiče, příbuzné nebo přátele, velká část populace ale nemá ve svém okolí nikoho, kdo by jim dokázal pomoci. Pak nezbývá, než pokusit se získat půjčku.

Nebankovní půjčka je řešením takřka pro každého

Pokud patříte mezi skupinu lidí, která musí své finanční problémy řešit sama, pravděpodobně kolem sebe máte lidi, kteří jsou v podobné situaci jako vy. Dost možná by vám i rádi pomohli, sami ale musí často řešit složitá dilemata ohledně využití peněz. Aby také ne; značné procento obyvatel České republiky platí měsíc co měsíc nemalé splátky hypotéky, případně jiného úvěru. A ti, kdo žijí v pronájmu nebo sdíleném bydlení, na tom nejsou o nic lépe; naopak žijí ještě ve větší míře nejistoty. Naštěstí jsou tu nebankovní půjčky, které pro drtivou většinu lidí představují často jediné východisko ze svízelné situace. Jejich hlavní a ohromnou výhodou je to, že uspěje téměř každý, kdo o nebankovní půjčku požádá. Jak je to možné, když banky značnou část žadatelů odmítají?

Nebankovní půjčky uplatňují při posuzování žadatelů méně přísná kritéria

Zatímco banky často neposkytnou půjčku ani klientům, kteří u nich mají dlouhou řadu let vedený bankovní účet, na který jim pravidelně chodí plat ze stabilního zaměstnání, u nebankovní půjčky se téměř nikdo nedočká zamítavého stanoviska. Proč tomu tak je?

U nebankovní půjčky není nutné dokládat potvrzení příjmů

Banky v naprosté většině případů potvrzení příjmů vyžadují. A navíc posuzují, zda si z něj můžete kromě obvyklých výdajů dovolit hradit i pravidelné splátky půjčky. V tomto počínání sice zdánlivě je jistá logika, nicméně banka sama odhaduje, jaké jsou vaše průměrné každodenní výdaje. Nezajímá ji, zda rozhazujete peníze za hlouposti, nebo naopak žijete skromně a měsíčně utratíte o několik tisícovek méně než každý z vašich kolegů. A už vůbec nepředpokládá, že si dokážete vedle svého zaměstnání v případě potřeby přivydělat. Při žádosti o nebankovní půjčku nikdo vaše příjmy a výdaje neřeší. Je jen na vás, abyste si ohlídali, že budete mít úvěr z čeho splácet. Nebankovní půjčky tak mohou využít nejen pracující, ale také důchodci, studenti, ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní a všichni, kdo pracují na dohodu o provedení práce.

Nebankovní půjčku můžete získat navzdory záznamu v registru dlužníků

Lidí, jejichž údaje figurují v Centrálním registru dlužníků, SOLUSu, BRKI či NRKI, je mnoho. A nikdo z nich se půjčky od banky nedočká. U nebankovní půjčky ale tento záznam nehraje roli. Svou schopnost ohlídat si termíny splátek a řádně je hradit si musí posoudit každý sám.

Vyřízení nebankovní půjčky je snadné a bleskově rychlé. Stačí být online

Žádost o nebankovní půjčku je možné podat přes internet. Její posuzování je zahájeno téměř ihned po odeslání formuláře. A vyhodnocení trvá pouze několik málo minut. Potřebné prostředky tak mohou ještě týž den putovat na váš účet. A pokud ho nemáte, nebo potřebujete peníze ve fyzické podobě, můžete částku obdržet i v hotovosti.