Pojištění je životní nutnost, nikdo předem neví, co se může stát

Mít podepsanou odpovídající smlouvu, pro všechny případy, je velmi důležité. Život přináší různá překvapení, někdy i ta poměrně nepříjemná a bez pojistné ochrany musíme hradit vzniklé škody z vlastní kapsy.

Bohužel, osud si nevybírá a někdy stačí jen opravdu málo. Pokud je sjednaná dobrá pojistka, můžeme usínat o to klidněji. Trh s pojištěním je navíc poměrně pestrý, takže produkt, jenž by plně vyhovoval našim požadavkům, můžeme najít mnohem snáze než například v devadesátých letech minulého století.

Kdo zaplatí nedopatřením rozbitý elektrospotřebič?

Jdete si prohlédnout elektro do obchodu, ale bohužel se stane malá nehoda. Vyčíslení škody je poměrně rychlé, ale kde vzít najednou tolik peněz? Právě pro tyto případy je možné sjednat takzvané pojištění odpovědnosti za škodu, což je v posledních několika letech velmi oblíbený produkt. Nabídne celosvětovou platnost, ochranu pro všechny členy domácnosti a bude také bez spoluúčasti.

Limity jsou celkem čtyři, vždy v milionových částkách, nabízí se proto sjednání čtveřice variant – a sice na 3, 5, 7 a 10 milionů korun. Sečteno a podtrženo, jde o atraktivní podmínky a praktickou pojistku. Už se nemusíte obávat náhod a nehod, a to nejen v sortimentu elektrospotřebičů uprostřed obchodního centra. Situací, kdy může nastat pojistná událost, je rozhodně víc než dost a bude lepší je nepodcenit!

Čtvrtstoletí na trhu, zkušenosti a zodpovědnost

Co se vám vybaví jako první, když se řekne pojišťovna ERGO? Pětadvacet roků existence, stabilita a transparentní jednání? Díky této pojišťovně si lze sjednat pojistnou ochranu nejen pro dovolenou v zahraničí, nabídka je nepoměrně širší. Úrazové, životní nebo majetkové pojištění je samozřejmě také k mání, stačí se jen trochu blíže informovat. Nechávat věci osudu nebo náhodě, to není vůbec šťastné a zodpovědné řešení…