Najímáte nové zaměstnance? Pozor na správné vyhotovení pracovní smlouvy

V době současné hospodářské konjunktury se mnoho podniků rozvíjí, roste, a potřebuje najímat nové zaměstnance. V takovém případě se však neobejdete bez kvalitní pracovní smlouvy. Správné vyhotovení pracovní smlouvy ovšem není úplně snadné, a proto byste její vyhotovení měli svěřit odborníkům.

U pracovní smlouvy záleží na každém slově

Pokud přijímáte nové zaměstnance, je důležité mít sestavenou dobrou pracovní smlouvu, jelikož jde o důležitý pracovněprávní dokument, který může být základem pro vedení sporů se zaměstnanci, pokud nepracují tak, jak mají. V případě, že pracovní smlouva není připravena advokátem přes pracovní právo, mohou se případné spory se zaměstnanci otočit v neprospěch zaměstnavatele, kterému může za porušení zákoníku práce hrozit i poměrně vysoká pokuta.

Vyhotovení pracovních smluv svěřte odborníkovi

Nejlepším řešením v takovém případě je požádat o pomoc se sestavením pracovních smluv prověřenou advokátní kancelář, která se zabývá pracovním právem. Stačí do vyhledávače zadat “advokát pracovní právo Praha“, popřípadě jiné město, a z nalezených výsledků si vybrat. Určitě však nesáhnete vedle, pokud zvolíte advokátní kancelář BOROVEC LEGAL, kterou vede zkušený advokát pracovní právo – David Borovec, který se pracovněprávní problematice dlouhodobě úspěšně věnuje. Nezáleží na tom, jestli potřebujete připravit pracovní smlouvy pro hlavní či vedlejší pracovní poměr, dohodu o pracovní činnosti, nebo se chystáte zaměstnat pouze občasného pracovníka, kterého nechcete zaměstnávat na hlavní pracovní poměr a potřebujete uzavřít dohodu o provedení práce.

Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL vám všechny možné druhy pracovních smluv a mzdových výměrů profesionálně připraví a přizpůsobí Vašim požadavkům. Budete tak mít jistotu, že pracovní smlouva obsahuje všechny náležitosti stanovené zákoníkem práce a platnými pracovněprávními předpisy.