Nabídka produktů Abc tiskárny

Abc tiskárna v Táboře se postupně vypracovala mezi přední společnosti v oblasti tisku nejrůznějšího propagačního materiálu. Vedle plakátů, brožur, katalogů, vizitek a dalších produktů jsou to také presentační firemní desky. Slouží jednak k propagaci dané firmy, ale i k praktickým účelům, neboť desky lze používat také jako kvalitní obal na dokumenty.

Výroba firemních desek

V nabídce je výroba firemních složek formátu A4 na 350g křídovém papíru s možností zušlechtění přední strany lesklou či matnou laminací, eventuálně parciálním UV lakem. Na výběr je také jednostranný či oboustranný barevný ofsetový nebo digitální potisk. Samotný vzhled firemních desek je nepřehlédnutelný, takže se můžete postarat nejen o uložení dokumentů či podkladů pro vaše zákazníky a obchodní partnery, ale i o propagaci vaší firmy. Desky jsou zhotovovány z nejrůznějších materiálů, které jsou velice kvalitní a mají dlouhou životnost. Výběr konkrétního druhu tisku záleží na požadavcích a představách zákazníka.

Výroba roll up

Prezentační systémy typu roll up jsou lehce ovladatelné, přenosné a jejich instalace na stojan je také snadná a rychlá. V nabídce je několik variant designu a nejlevnější je roll up z hliníku, který je přepravní taškou. Výroba roll up je natolik variabilní, že si můžete vybrat z několika druhů, které jsou ekonomický Roll up, střední třída, prémiový Roll up či oboustranný Roll up.

Tisk A3

Plakáty velikosti A3 jsou ideální pro propagaci kulturních, společenských či sportovních akcí. Tuto formu propagace mohou využívat úřady, kulturní domy, reklamní agentury, sportovní kluby a celá řada jiných zákazníků. Tisk A3 lze doplnit o plakáty dalších velikostí včetně obří A0. Abc tiskárna používá na plakáty kvalitní papír a u formátu A3 především 100g lesklý či matný křídový papír. Můžete si vybrat potisk černobílý nebo plnobarevný. U černobílého potisku nabízí tiskárna variantu reflexního nebo také jinak známého neonového papíru v barvě svítivě zelené, svítivě žluté a svítivě oranžové.