Triarios: Odborníci, kteří vám zajistí kvalitní vedení účetnictví

Máte malou firmu a nemůžete si dovolit platit vlastního účetního, protože by vás stál příliš mnoho peněz, případně byste mu nemohli zajistit plný úvazek? Pak není lepší řešení, než se obrátit na firmu Triarios, která vám účetnictví udělá externě.

Proč zvolit právě firmu Triarios?

Triarios je firmou, která zajišťuje vedení účetnictví v Praze i další oblastech České republiky pro drobné živnostníky a podnikatele, ale i firmy, z nichž mnohé jsou poměrně významné. Své služby nabízí už více než 20 let. Ve svém kolektivu zaměstnává zkušené odborníky, kteří dokonale ovládají zákon o účetnictví i další právní normy, které jsou aktuálně platné pro území ČR a Evropské unie.

Jaké výhody přináší spolupráce s externí účetní společností?

Spolupráce s externí firmou má několik zásadních výhod. V první řadě si firmu můžete najmout například jen v okamžiku, kdy se chystáte na účetní závěrku, případně se blíží doba daňových přiznání. Stejně tak s ní ale můžete spolupracovat dlouhodoběji. Triarios vám kupříkladu může zajistit i mzdové účetnictví ve vaší firmě. Své klienty běžně zastupuje i při komunikaci s finančním úřadem a dalšími orgány státní správy. V neposlední řadě firmám zajišťuje i audity, na jejichž základě se dozvědí, kde jim unikají peníze a kde by šlo do budoucna ušetřit. Samozřejmostí je i finanční poradenství, které vám pomůže stabilizovat chod vaší firmy tak, aby se nedostala do problémů s finančním úřadem a měla vše v naprostém pořádku.

Bez kvalitního vedení účetnictví se neobejdete, pokud se nechcete dostat do rozporu s platnými právními předpisy.

Existují i mnohé další důvody, proč si na vedení účetnictví přizvat externí firmu, než zaměstnávat vlastní účetní. Záleží jen na vás, jaké řešení zvolíte. Mnohé firmy, které byly ke spolupráci s externí účetní společností skeptické, došlo ke zjištění, že se jim skutečně vyplatí. Jak se zachováte vy?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*