Nekupujte si užitkový vůz, půjčení je levnější

Pro občasnou potřebu dopravit náklad nebo přestěhovat drobnější nábytek si zřejmě nikdo nebude kupovat užitkové vozidlo. Zrovna tak menší firmy, kterým se nevyplatí starat se o vlastní vozový park.

Jednak to stojí peníze, a jednak to vyžaduje neustálé starosti se sledováním servisních termínů, s placením povinného ručení, havarijního pojištění, kupování dálničních známek a dalších nákladů spojených s provozem motorového vozidla. To vše můžete přenechat firmě, která vám užitkový vůz zapůjčí za bezkonkurenční ceny již od 390 Kč na den i při malém nebo naopak velmi velkém počtu ujetých kilometrů. Jedná se o jedinečnou službu, kterou poskytuje půjčovna užitkových vozů Praha.

Vozový park

Společnost Fibo Trading, s.r.o. sídlící v Praze – Lahovicích disponuje pestrou nabídkou užitkových vozidel, dodávek a minibusů, takže si každý může vybrat vozidlo podle svých potřeb a představ. Vesměs se jedná o vozidla osvědčených značek, které se na našich silnicích vyskytují nejvíce a jsou tedy dostatečně prověřená. Žádný zájemce se nemusí obávat, že by jeho dosavadní malé zkušenosti s řízením užitkových vozidel byly na překážku. Jednak k řízení stačí pouze řidičský průkaz skupiny B, a jednak každého nájemce personál před vyjetím podrobně seznámí s ovládacími prvky včetně vyzkoušení ještě v areálu půjčovny. Vybírat můžete ze známých značek, jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master.

Podmínky pronájmu

Cena za pronájem minibusu či jiného užitkového vozidla a vratná kauce se stanovuje podle hodnoty a vybavení každého automobilu a podle délky pronájmu. Délka zapůjčení není nijak omezována, rovněž tak i druh nákladu, který chcete převážet. Výhodou zapůjčení minibusu nebo dodávky je, že s vozidlem můžete vyjet i do zahraničí, což je skvělá příležitost například při plánování rodinné dovolené u moře, nebo v zimě na horách. Půjčovna minibusů vybaví pronajímané vozidlo zákonem předepsanými doklady, dálniční známkou a také elektronickým sledovacím systémem a zabezpečením proti odcizení vozidla. Na vaše přání si můžete nechat rozšířit výbavu o různé upínací prvky k zajištění nákladu, střešní nosiče, dětské autosedačky apd.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*