Vrtání velkých otvorů do kovu – řešením je jádrový vrták

Potřebujete vytvořit otvor o větším průměru do kovového materiálu, například plechu či kovového plátu? S klasickým vrtákem by to byl problém – velké průměry klasických vrtáků je možné používat pouze v průmyslových stojanových vrtačkách, které má doma málokdo. Chytrým řešením jsou v tomto případě jádrové vrtáky, které nemusí vrtat celý objem materiálu otvoru, ale pouze jeho obvod. Vyvrtání i velkého otvoru je tak mnohem jednodušší, daleko přesnější a zvládne jej i řemeslník či kutil s vrtačkou běžné velikosti.

Jaký jádrový vrták vybrat?

Přestože jádrových vrtáků od různých výrobců je více, rozhodně při svém výběru nesáhnete vedle, pokud zvolíte jádrový vrták od firmy Karnasch Professional Tools, které na náš trh exkluzivně dováží firma Cominvest CZ. Jádrové vrtáky Karnasch Professional Tools představují ideální poměr výkonu a ceny – jedná se o špičkový německý výrobek, který oceňují profesionálové po celém světě. Umožnují velice přesné a pohodlné vrtání do prakticky jakéhokoli kovu, a to dokonce i pod úhlem. Plně tak zapadají do filozofie firmy Cominvest CZ, která se snaží dovážet do ČR jen ty nejlepší nástroje za rozumnou cenu.

Cominvest CZ nezapomíná ani na vaše auto

V rozsáhlém sortimentu Cominvest CZ si vyberou všichni, od domácích kutilů, přes profesionální řemeslníky, až po majitele automobilů. Právě pro ně dováží Cominvest špičkovou autokosmetiku německého výrobce Autosol. Péče o lak auta je velice důležitá – vlivem povětrnostních vlivů je jeho povrch neustále poškozován, takže se po čase voda a sůl dostanou až k plechu karoserie, kde způsobí korozi. Díky speciální autokosmetice, která vyplní a zapečetí všechny mikropraskliny v laku, se životnost vašeho auta mnohonásobně prodlouží, a navíc bude stále vypadat jako nové.