Zastavárna aut jako rychlý zdroj financí

Získat finanční půjčku ihned za to, že zastavíte své vlastní nebo firemní vozidlo, které ovšem můžete i nadále používat, to zní jako utopie. Je to ovšem skutečnost, kterou nabízí Autozastavárna – Zastavuz.cz. Tyto netypické a bezkonkurenční podmínky jsou navíc poskytovány bez nutnosti předkládat potvrzení o svých příjmech či uvádět účel použití půjčky. Navíc se Zastavárna aut nezabývá ani vaši bonitou a nenahlíží do registru dlužníků.

Výhody zástavy auta

Především obdržíte požadovaný obnos ihned na ruku. Od podání vaší žádosti trvá vyřízení nebankovní půjčky pouhých 30 minut. Vaše auto ocení Zastavárna aut bezplatně a na základě odhadu ceny zastavovaného auta můžete obdržet půjčku až do 80% skutečné hodnoty svého nebo firemního vozidla. Doba splatnosti této nebankovní půjčky je až 4 měsíce, ovšem smluvně lze dohodnout jak předčasné splacení, tak prodloužení termínu splacení. Poskytnutí auta do zástavy však neznamená, že jej musíte odevzdat bez možnosti jeho používání. Naopak můžete ve svém vozidle i nadále jezdit do zaměstnání, za zábavou nebo je používat pro své podnikatelské aktivity. Chcete-li si pořídit nový vůz, Zastavárna aut vám poskytne nebankovní půjčku do výše až 70% ceny nového auta, takže ze svých zdrojů uhradíte pouze zbylých 30%.

Další bonusy

  • nevzniknou vám žádné dluhy, neboť se zafinancujete vlastním autem
  • výdaje jsou pro obchodníky a OSVČ daňově uplatnitelné
  • půjčku obdržíte bez čekací doby, bez nahlížení do registru dlužníků, bez testů bonity, bez ručitele a dalších nepříjemných otázek

Půjčka skutečně ihned

Pokud se vám nedostává peněz, můžete využít bezkonkurenční služby auta do zástavy, což vám umožní získat peníze ihned na ruku. Jedinou podmínkou je osobní vlastnictví automobilu, nebo mít oprávnění k disponování se služebním vozidlem. Další podmínky neexistují, to znamená, že nemusíte předkládat potvrzení o vlastních příjmech, ani prokazovat svou bonitu. Zástava auta – Zastavuz.cz nenahlíží do registrů dlužníků, ani nepožaduje sdělení účelu, na který peníze chcete použít.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*