5 nejlepších zaměstnavatelů pro rok 2017, investujte do sebe

Vzpomínáte si ještě na rok 2008 a co sebou všechno přinesla finanční krize a špatné výhledy nejen pro ty co se zaměřovali na obchodování na burze? Masivní propouštění zaměstnanců a úbytek zdravé ekonomické cirkulace mezi klienty a obchodníky vyvolaly doslova paniku. Lidé o to více šetřili a obchodníci a majitelé firem byli nuceni nadále propouštět. Dnes je tomu úplně jinak. Pracovitých lidí je málo. Především pak těch kvalifikovaných je takový nedostatek, že se firmy doslova předhánějí, aby ve svých řadách měly alespoň nějaké. Pojďme se podívat na 5 nejlepších zaměstnavatelů světa pro rok 2017.

Bain & Company

Ze všech zaměstnavatelů světa to vyhrála společnost, o které jste s největší pravděpodobností doposud neslyšeli. Jedná se o poradenskou firmu v oblasti marketingu a IT, která poskytuje služby těm největším lídrům na světě. Společnost se pyšní těmi nejlepšími benefity.

Facebook

Kdo by neznal nejpopulárnější sociální síť na světě. Z dlouhodobého hlediska jde o nejpohádkovější pracoviště pro mnohé absolventy. Společnost nechá slyšet každého ze svých řad a nediskriminuje žádnou oblast. Pracují zde i 55 letí zaměstnanci.

Boston Consluting Group

Opět poradenská společnost, kde si zaměstnanci pochvalují senzační prostředí a možnost seberealizace v prestižních kurzech. Zdokonalují si tak dovednosti a to vše v bezplatném programu jedné z největších poradenských společností světa.

Google

Google si zakládá na příjemném pracovišti, proto své zaměstnance nenutí sedět v kanceláři. Pracovat lze i v leže na gauči ve společenské místnosti. Na každý den máte úkol a kde ho vypracujete nebo uděláte je už na vás.

World Wide Technology

Gigantická technologická společnost operující v oblasti cloud, security a big data. Zaměstnanci si pochvalují především své nadřízené, nulovou šikanu a příjemný kolektiv. Nadále se společnost stará o všechny výlohy spojené se zdravím svých zaměstnanců.

A kde pracujete vy? Nechcete svou práci konečně změnit?