Investiční společnost DRFG Davida Rusňáka zahájila výstavbu apartmánů Green Mladá Boleslav

Apartmány se vyskytují blízko oblíbeného golfového hřiště v atraktivní a klidné části Michalovice v Mladé Boleslavi. Projekt poskytne klientům stovku apartmánů ve standardu bytu – malometrážních 1+kk a 2+kk až po větší byty pro rodiny s dětmi či luxusní apartmány. Ceny bytů se budou pohybovat již od 3 480 750 Kč. Předpokládaný konec výstavby by měl nastat v 1. pololetí roku 2024. Investorem a současně developerem je Rusňákova skupina DRFG, zhotovitelem DMG Stav. Prodej bytů je v kompetenci společnosti Portal Jungle, která provozuje server Home Portal.

Bytový projekt ocení zejména aktivní sportovci a rodiny s dětmi. Především golfoví nadšenci si přijdou na své díky sousednímu 18 jamkovému hřišti Sand Martin´s Holes. Dominantou objektu bude privátní zahrada o rozloze 2000 m2 s vodními prvky a místy pro grilování.

V nejbližším okolí se nachází celá řada vyžití:

  • splavení řeky Jizery,
  • zlatá stezka Českého ráje pro cyklisty,
  • zřícenina hradu Michalovice
  • nebo procházky v přírodní rezervaci Radouč.

“Za dva roky tu bude stát nový atraktivní projekt, který propojuje aktivní život, luxusní design a nejvyšší nároky na moderní bydlení. Objekt je stavebně navržen v energetickém standardu „A“, což znamená, že není zelený jen svým názvem, ale i svou ekologičností a úsporností. To v současné době výrazně snižuje náklady na provoz,“ doplňuje k projektu Ondřej Klička, investiční manažer projektu.

Každý z apartmánů bude vlastnit lodžii, terasu či předzahrádku. Celoprosklené stěny umožní nádherné výhledy do krajiny. Součástí projektů bude také nabídka nadstandardních garáží o velikosti zhruba 20 m2, tudíž bude možné do garáže umístit nejen osobní vůz. Každá garáž pak umožní dobíjení elektromobilů. V nejnižším nadzemním patře jsou v projektu zakomponovány tři komerční prostory, ze kterých by se měly stát malé obchůdky, případně zdravotnické zařízení. 

DRFG má aktuálně podíl na několika developerských projektech, kupříkladu:

  1. vícefunkční areál Complex City Olomouc,
  2. Rezidence Spojovací v pražských Vysočanech,
  3. projekt energeticky úsporných rodinných domů u golfového hřiště u Kunětické hory
  4. či investiční partnerství v projektu Rezidence Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem ve spolupráci se společností DOMOPLAN, která úspěšně dokončila také stavbu logistického parku v Týništi nad Orlicí a momentálně se podílí na výstavbě několika logistických parků v Polsku.

Autor: Michal Pecka

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*