Vymáhání pohledávek novými metodami

Možná ale stojíte na druhé straně a na místo, abyste peníze dlužili, naopak je po někom požadujete. Pokud se vám to trochu nedaří, využijte klidně pomoc stejné finanční skupiny, pokud s ní máte tedy dobré zkušenosti a jste si jisti, že se zabývají nejen péčí o dlužníky, ale také pomocí poskytovateli půjčky.

Vymáhání dluhů je dnes velmi sofistikovanou činností, nejedná se o žádné nepovolené donucovací prostředky a násilí je samozřejmě zcela zakázáno. Namísto toho jsou využívány poněkud jemnější, mnohdy ale o dost efektivnější kroky.

Máte pohledávku a nevíte jak ji vymáhat? Dlužník Vám neustále slibuje, že dluh uhradí?

Při vymáhání pohledávky je nutné si nejprve uvědomit jakým způsobem chcete postupovat resp. máte hlavně dva způsoby vymáhání. Prvním způsobem je, že se obrátíte s vaší pohledávkou na advokátní kancelář. Toto je zcela jistě dobrý způsob, bohužel pro Vás tento způsob přináší i řadu věcí, které je předem dobře promyslet. Jedním z těchto důvodů je, že za každý úkon platíte a nemáte zcela jisté jak vymožení vaší pohledávky dopadne, jestli úhrada pohledávky dopadne dobře. Druhým způsobem je vymáhání pohledávky prostřednictvím inkasní společnosti resp. společnosti na vymáhání pohledávek. Taková společnost pracuje efektivně s maximálním možným úsilím s důrazem na splnění a zajištění vykonavatelného titulu či úplného uhrazení dluhu v co možná nejkratší době. Hlavní předností takové společnosti je vytváření neustálého tlaku na dlužníka. Odměna za služby u vymáhacích společností se řádově pohybuje od 10 do 50% z výše pohledávky. Prostřednictvím portálu www.zadejpohledavku.cz je provize nastavena ve výši 10% bez zálohy na vymáhání. Společnost Česká kreditní, která tento portál provozuje a zaměřuje se na činnost ohledně vymáhání pohledávek a vymáhání dluhů, Vám vždy nejdříve vyhodnotí bonitu správy pohledávky, navrhne řešení a až poté zplnomocňujete tuto společnost k úkonům spojených se správou a vymáháním pohledávky. Společnost spolupracuje s více advokátními kancelářemi i exekutorskými úřady a jsme schopni Vám nabídnout kompletní servis od posouzení celého případu přes právní zajištění až po vymožení pohledávky. Vymáhání pohledávky zahajujeme okamžitě od převzetí pohledávky k vymáhání s maximální důsledností a pečlivostí. Naše dlouholetá zkušenost a kvalifikovaná orientace v mimosoudním i soudním vymáhání pohledávek naší úspěšnost vymáhání udržuje na vysoké hranici a neustále se zvyšuje s tím, že od vymáhání pohledávek nikdy neodstupujeme. Hájíme vždy vaše zájmy !

Mezi nejčastější požadavky našich klientů ohledně vymáhání pohledávek patří:

  • neuhrazená faktura
  • dlužné nájemné
  • neuhrazená půjčka
  • dlužné alimenty

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*