Po roce opět přichází cena českého internetu jménem Křišťálová Lupa

Křišťálová Lupa patří mezi nejprestižnější ceny českého internetu. Letos proběhne již 11. ročník, kterého se účastní všehochuť nejrůznějších projektů celého českého internetu, ale také zajímavé osobnosti a služby.

A kdo vlastně určí, kdo bude do soutěže nominován? No třeba právě vy. Nominace totiž navrhuje široká veřejnost, a to od 19. července, až do neděle 28. srpna. Tuto nominaci je možno provést na webových stránkách ankety, kterou najdete zde. Na této stránce poté stačí vyplnit nominační formulář, který naleznete zde.

O tom kdo v anketě zvítězí, pak bude rozhodovat jak internetová veřejnost, která dostane na starosti kategorie Cena popularity, Internetové obchodování, Nástroje a služby, Zajímavé weby, One (wo)men show.

Hodnotit však budou samozřejmě i odborníci. Odborná porota bude mít na starosti kategorie Projekt roku, Osobnost roku, Anticena, E-commerce inspirace, Marketingová, inspirace, Obsahová inspirace, Globální projekty českých tvůrců, a Veřejně prospěšná služba. Odborná porota je složena z významných osobností podnikatelského, mediálního a internetového světa.

Pokud byste vy sami měli zájem na tom, aby se do hlasování dostal i váš projekt, stačí navštívit nominační formulář, který taktéž naleznete na stránkách ankety. Zde můžete vyplnit důležité informace o vašem projektu a argumenty, které by mohly experty přesvědčit o tom, aby se váš projekt do hlasování zařazen.

Po první fázi hlasování postoupí soutěž do své finální části, která bude probíhat od 26. září, do 7. listopadu. Samotné vyhlašování vítězů a předávání cen pak proběhne v divadle Archa, a to 1. prosince, kdy budou ceny také předávány. Pro oceněné je vítězství opravdu velice prestižní záležitostí, která jim pomůže v další podpoře jejich projektu. S vítězstvím je spojena nejen velká prestiž ve vodách českého internetu, ale také finanční odměna.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*