Jak si vybrat SMS půjčku?

 

 

 

 

 

 

 

shutterstock_333128897

Přemýšlíte o tom, že si půjčíte peníze od specializovaného poskytovatele a rádi byste si vybrali ověřený a spolehlivý subjekt, který vám půjčí bez rizika a bez zbytečně vysokých úroků? V takovém případě je několik metod, jak si lze finanční prostředky vypůjčit.

V základu máte dvě možnosti a to vybrat si mezi bankovními a nebankovními půjčkami. V minulosti jste si sice mohli půjčit peníze i od soukromých osob, které vám půjčili například na směnku, ovšem dnes je tato možnost málo využívaná a navíc zde hrozí značná rizika, jak pro dlužníka, tak pro věřitele.

Bankovní půjčky jsou určeny hlavně pro bonitní klienty, kteří nikdy neměli problémy s dluhy, mohou ručit a mají dostatečné příjmy. Pro všechny ostatní je možnost v nebankovním sektoru, kde funguje velké množství společností, které nabízí širokou paletu úvěrových produktů.

Zde si tak můžete vybrat například mezi nebankovními úvěry na bydlení, kreditními kartami s bonusy, klasickými spotřebitelskými úvěry a také lze zvolit krátkodobé SMS půjčky, na které se dnes zaměříme primárně.

Nebankovní SMS půjčky, které jsou často označovány jako půjčky před výplatou jsou vlastně mikroúvěry, které vám zajistí peněžní prostředky na několik týdnů či měsíců (dle volby nebankovní společnosti).

Cílová částka u těchto půjček většinou začíná na 1000 Kč, maximum je pak do 20 000 Kč. Nebankovní společnosti poskytující tento typ online půjček má ovšem specifické podmínky. Mezi ty patří například to, že první půjčka je omezena limitem a můžete si tak půjčit jen nižší částku, než je maximum pro stálé ověřené klienty.

První půjčka je tak většinou nabízena jen do hodnoty 3000 – 5000 Kč. Velkou výhodou pro nové klienty u vybraných nebankovní společností je ovšem to, že tuhle půjčku můžete získat s bonusem, kterým je úrok 0 %. Znamená to tedy, že první půjčku máte naprosto zdarma a nepřeplatíte vůbec nic, ani korunu navíc.

Neplatí to však u všech poskytovatelů, některé firmy první půjčku zdarma v nabídce nemají a vy tak přeplatíte za krátkodobé půjčení nemalé peníze.

Právě proto je vhodné využít srovnání a přehledy nebankovních SMS půjček, kde ihned vidíte, jaké jsou úroky u půjčky, zda je první půjčka anebo jaké jsou podmínky pro schválení žádosti. Tohle srovnání můžete najít například na stránce http://vsepujcky.cz/, kde je přehled těch nejvyužívanějších prověřených poskytovatelů SMS půjček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*