Malachitový náramek a náušnice s pravou perlou jsou nejen dekorativní

Pokud se rozhodnete obdarovat své blízké šperky s drahými kameny, jako jsou perla, malachit, ametyst či granát, měli byste je zakoupit v osvědčeném e-shopu. Existuje totiž nespočet imitací, které nemají žádnou hodnotu a pravým přírodním kamenům se jen na oko podobají.

Při výběru dekorativního šperku s přírodním kamenem se mnozí řídí jen vzhledem a cenou. Jenomže to je špatně. Za pár korun sice koupíte náramky a prsteny s barevnými kamínky, ale jedná se pouze o obarvená sklíčka, která nemají nic společného s pravými krystaly.

Vybírejte chytře a s fantazií

Drahokamy a polodrahokamy mají své specifické optické vlastnosti, díky nimž se při výběru nikdy nespálíte. Pokud objednáváte zboží z e-shopu, vsaďte na osvědčeného prodejce Titiana.cz. Najdete zde pestrý sortiment šperků s drahým kamenem, které vás okamžitě uchvátí. Při výběru nemusíte váhat, protože jsou produkty kvalitní a například stříbrné náušnice – s pravou perlou se pyšní certifikátem pravosti.

Jaký kámen se hodí právě pro vás?

Lidé vybírají pro své blízké skvosty s kamenem podle různých parametrů. Většinou se řídí znamením zvěrokruhu, oblíbenou barvou či nemocí, s níž se dotyčná osůbka potýká. Například malachitové náramky padnou jako ulité jedincům, kteří si potřebují zvednout sebevědomí. V tomto směru lze hovořit o profesním i milostném pohledu. Malachit je jako stvořený pro znamení Kozoroha, Blížence a Býka, neboť s jeho silou se dokáže povznést nad stereotyp každodenního života. Navíc v sobě najde sílu prosadit se a uvést své tajné sny v realitu.

Ani s perlou se neztratíte

Na paměti byste měli mít, že má každý přírodní kámen svou sílu. I když je perla určena zejména citlivému znamení Ryb a Raka, své účinky hravě převede na tvrdohlavé a realistické znamení Kozoroha a náladové znamení Blížence. Když budete nosit šperk s pravou říční perlou, do života vám vklouzne láska, svoboda, a klid. Jako mávnutím kouzleného proutku budete dělat správná rozhodnutí a vyhnete se váhavosti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*