Pozor na podvodné půjčky

Nikdo nemá zájem o podvodné půjčky, žel nesolidních poskytovatelů úvěrů je na českém trhu mnoho. A to je důvod, proč musíte být při výběru půjčky velmi obezřetní a dodržovat základní pravidla bezpečnosti. Vyberte si pouze ověřeného věřitele a renomovanou společnost. Nikdy neplaťte poplatky předem, pečlivě si přečtěte úvěrovou smlouvu včetně malých písmen. Zajímejte se o RPSN a o penále za opožděné placení – ty jsou mnohdy absurdně vysoké. Spěch se nevyplácí, společnost si raději prověřte v obchodním rejstříku a přečtěte si recenze na zvoleného poskytovatele půjček. Na portálu společnosti si všímejte, zda je uvedený kontakt nebo adresa kanceláře. Pozor na placená telefonní čísla!

Online půjčka do 10 minut  

Máte jednu kapsu prázdnou, druhou vysypanou a do výplaty daleko? Je vám nepříjemné žadonit o peníze u známých a rodiny? Jak vyřešit tuto nepříjemnou situaci, když potřebujete peníze, co nejdříve? Online půjčka do 10 minut a máte po starosti. Internet – úžasný vynález. Kolik času a energie ušetříte, když máte možnost si z pohodlí svého domova vyřídit online půjčku do 10 minut. V dobách nedávno minulých jste si dokonce museli vzít dovolenou pro získání úvěru. Nyní vyplníte krátký formulář se žádostí a peníze máte do 10 minut na svém účtu, můžete zvolit i variantu SMS půjčky – vše je stejně jednoduché a rychlé. Nevýhody – vysoké úrokové sazby a RPSN, vysoké poplatky za prodloužení a nesplácení.

Krátkodobá půjčka CreditOn

Chcete mít na svém účtu peníze ještě dnes a bez ručitele nebo zastavení nemovitosti a bez dokládání příjmu? Preferujete pohodlí u vyřízení půjčky a toužíte mít vše pod kontrolou? Je vám od 18 do 75 let věku? Potřebujete krátkodobou půjčku ve výši 20 000 Kč? Půjčka CreditOn je tady pro vás ve formě online půjčky nebo SMS půjčky! Splatnost online a SMS půjčky je maximálně 40 dní, ovšem za poplatek vám společnost nabízí odložit splácení půjčky o dalších 40 dní. Nevýhody – pomalejší schvalování půjček, společnost CreditOn nahlíží do registrů dlužníků.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*