Rychlá SMS půjčka pro studenty

Potřebujete si půjčit peníze na novou lednici, postel či auto? Rychlá SMS půjčka vám umožní koupit si cokoliv ihned. Stačí vzít mobilní telefon a vyťukat jednu sms, díky které si můžete obratem půjčit. Půjčka je krátkodobá a rychlá. Půjčit si lze do 10 000 korun. Výše částky se odvíjí od výše vašeho příjmu, který musíte do žádosti vepsat při registraci, ale není kontrolován. Taktéž není bráno v potaz, pokud máte závazek po splatnosti.

Studenti využijí studentské půjčky se slevou

Alternativou pro studující je rychlá půjčka pro studenty. Půjčit si může každý student od 18 let. Půjčka není určena pouze vysokoškolákům, ale i studentům dálkového studia a středoškolákům. Nemusí dokládat své příjmy, které jsou obvykle velmi malé nebo žádné. Studenti, kteří žádají o půjčku v bance musejí složitě dokládat potvrzení o studiu, jak dlouho budou ještě studovat, kolik chtějí půjčit a případně přijít se spolužadatelem. U nebankovní půjčky mohou toto všechno vynechat a ke sjednání půjčky jim stačí občanský průkaz.

Půjčky si nemusíte nechávat vyplatit jen na účet. Díky moderním metodám funguje vyplácení také na anonymní platební karty, prostřednictvím terminálů nebo klasicky poštovní poukázkou. Novinky ze světa půjček najdete na kurzy.cz. Najdete zde mnoho zajímavých a podstatných informací.

Na nebankovní půjčky je třeba si dát pozor

Nebankovní půjčky nabízejí mnoho příležitostí a způsobů jak si půjčit peníze. Půjčky jsou nejčastěji bezúčelové a bez poplatku za předčasné splácení. U dlouhodobých půjček jsou úroky nastaveny stejně jako v bance. Krátkodobé půjčky jsou naopak poměrně drahé a nevyplatí se je využívat je dlouhodobě. Za každé prodloužení půjčky je vám naúčtovan poplatek. Ten se pohybuje od 10 do 30% z půjčené částky.

Krátkodobé půjčky si můžete půjčit 24 hodin denně, sedm dní v týdnů. Automatický proces schvalování funguje spolehlivě a rychle.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*