Půjčení peněz bez osobní schůzky, když chcete vše řešit jen online

V posledních letech se rozmohla zejména jedna kategorie nebankovních produktů – malé půjčky v rozmezí 1000 Kč až 15 000 Kč, které si můžete vyřídit ještě dnes a jejichž splatnost je zpravidla nastavena na 30 dní. Tedy ještě dnes požádáte, ještě dnes dostanete peníze a máte 1 měsíc na to, aby jste vše vrátili zpět poskytovateli. Samozřejmě není čas na osobní schůzky a vše se řeší přes internet. Maximálně 1 telefonát, pokud jste v žádosti zapomněli něco uvést či když jste udělali někde překlep. Jinak vše online přes internet.

Jaký produkt se doporučuje bez schůzky?

Existuje více produktů, které jsou vypláceny bez osobních schůzek. Mezi nimi vyniká nabídka od Ferratum, která Vám nabízí až 9 000 Kč – nejvyšší mezi konkurencí. Konkurenční produkty zpravidla končí na hranici 3 000 Kč – 5 000 Kč. A následně již je nutné se scházek za účelem podpisu smlouvy.

Podívejte se na nabídku a žádost: Půjčka 9000 Kč bez osobní schůzky, ještě dnes

Podíváte-li se na detail, tak skutečně zjistíte, že můžete požádat o celých 9 000 Kč, nikdy předtím jste nemuseli býti jejich klientem a není nutné se sejít a něco podepisovat. Splatnost 45 dní a podíváte-li se na reprezentativní příklad, tak zjistíte, že nevychází vůbec draze. Přeplatíte zhruba stejnou částku, jakou by vás podobná nabídka stála v bance. Velmi příjemným parametrem je rovněž doba splatnosti až na 45 dní. Konkurence obvykle dává klientům jen 14 – 21 dní na splacení všech peněz. Zde máte více než dvojnásobek této doby. Tedy stihnete obdržet až dvě výplaty před tím, než budete muset dávat vše zpět.

Potřebujete alternativy? Nabízí se více možností

Pokud vyžadujete, aby se vše řešilo jen online přes internet a bylo to vyřízeno ještě dnes, tak se můžete podívat i na konkurenční produkty. I když si nemyslíme, že by jste našli výhodnější nabídky. S vyšší nabízenou sumou a s benevolentnějšími podmínkami.

Kompletní srovnání naleznete např. na www.srovnavacpujcek.cz.

Zaujme Vás například Emma’s Credit, Půjčka7, Švýcarská půjčka či Cool Credit. Jak se ovšem sami záhy přesvědčíte, tak dříve zmíněných 9 000 Kč od Ferratum má nejvyšší nabízenou sumu a nejjednodušeji splnitelné podmínky. Schválně se na daný produkt podívejte ještě jednou.

Je skutečně osobní schůzka nutná? Není

Někteří žadatelé mohou mít strach, že bez osobní schůzky mohou něco promeškat. A že je důležitá, zvláště pokud s někým uzavíráte smlouvu. Pravdou je, že osobní schůzka většinou nepřinese vůbec nic nového. Podmínky již víte, schváleni již jste. Jediný účel tak je, aby jste dali svůj podpis na papír. A to je vše.

Pokud dané společnost nevyžaduje podpis smlouvy, tak proč se za ním zbytečně hnát. Podívejte se na podmínky online, požádejte přes internet a nechejte si peníze vyplatit na bankovní účet. Jelikož tito poskytovatelé mají účty u všech velkých bank (ČSOB, Air bank, RF bank, Sberbank, KB… .), tak je převod bleskový – v řádu sekund. A finance tak máte ještě dnes. Žádné čekání. Žádné nesmyslné scházení se.