Bezpečnou půjčku bez registru lze získat zástavou vozu

Father and teenager signing loan contract

Do finančních potíží se může dostat každý, i ten nejslušnější člověk, často dokonce cizím zaviněním. A v takovém případě je nakonec každá pomoc dobrá. Někdy prostě není jiné východisko než si vzít půjčku, a jestli jste se do takové situace dostali i vy, měli byste se zamyslet nad tím, kde o ni požádáte. Nepřijdete pak kvůli neschopnosti splácet o střechu nad hlavou?

Půjčit si peníze není žádná ostuda. Představte si například drobného podnikatele, kterému zákazník nezaplatí fakturu na vyšší částku. Jeho tři zaměstnanci pak čekají na výplatu a co on s tím udělá? Do finančních potíží se nedostal vlastní vinou, půjčku si přesto vzít musí, aby následky nezodpovědného jednání jejich zákazníka nenesli ještě zaměstnanci. Do takové či podobné situace se můžete jednoho dne dostat i vy.

Hlavně najděte bezpečnou půjčku

Trh s poskytovateli půjček je bohatý. Dost často si úvěr menší výše vyřídíte kompletně přes internet, nebankovní společnosti dnes půjčí skutečně každému. A v tom spočívá hlavní riziko. Raději se poohlédněte po řešení, které vás nepřipraví o střechu nad hlavou. Půjčte si bez registru, ale jako záruku dejte své vozidlo.

Běží vám okamžitě hlavou, že si nemůžete dovolit nechat své auto stát někde v zastavárně? Zadržte, o ničem takovém nemluvíme. Zastavuz.cz, nejlepší autozastavárna na trhu, totiž umožňuje vůz zastavit, a přesto jej nadále normálně používat.

Peníze dostanete na ruku

Zvolíte-li cestu zástavy dopravního prostředku (auto, motorka, letadlo, loď apod.), autozastavárna Praha vám vyplatí peníze až do 80 % hodnoty prostředku. Platí to dokonce na vozidla ve firemním vlastnictví. Stačí si jej nechat ocenit a již do 30 minut může být vyřízeno. Půjčka se standardně uzavírá na 4 měsíce s možností prodloužení i předčasného splacení. Společnost působí po celé ČR, takže se vůbec nebojte ji kontaktovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*