Proč je ekologické bydlení cenově nejvýhodnější?

Žijeme v 21. století a to je dostatečně dobrý důvod, proč přestat uvažovat staromódně. Týká se to zejména způsobu bydlení, který se přiklání stále více k ekologickému řešení. Pokud si myslíte, že je pořízení úsporných domů drahé, tak budete příjemně překvapeni, jsou levnější než zděné domy a kromě nízké pořizovací ceny potěší i luxusním vzhledem.

Největší zhoubou přírody je samotný člověk a postavení domu z ekologicky nezávadných materiálů je skvělý způsob, jak se přírodě zavděčit a zároveň vytvořit zdravé prostředí pro vaší rodinu. Běžná zednická firma vám ovšem ekologický dům nepostaví, na koho se tedy obrátit? V České republice figuruje několik českých firem, které se na tyto stavby specializují a patří mezi ně zejména společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která buduje levné dřevostavby na klíč.

MODERN4-4

Laciný luxus

Dřevostavby již překonávají zděné domy téměř na všech frontách. Pokud si myslíte, že mají nízkou životnost, tak jste na omylu, pro jejich stavbu se používají nejmodernější materiály, které se dokonale snoubí s pevnou kostrou z KVH hranolů, která zaručí domu dokonalou pevnost.

Využity jsou i izolační prvky ISOVER, sendvičový systém FERMACELL, OSB desky, několikavrstvé provedení stěn i podlah aj. Výsledkem je moderní dům, který perfektně izoluje teplo i hluk, postará se o úsporu energií a jeho pořizovací náklady jsou přitom velmi nízké. Skvělou zprávou je, že ho specializovaná firma vybuduje do 3 měsíců a tak nemusíte zbytečně celý rok čekat, než se váš dům dostaví. Díky štíhlým obvodovým stěnám jsou tyto domy podstatně prostornější, než zděné, a nabídnou moderně vybavený interiér. Tato možnost je zárukou příjemného bydlení a pokud hledáte vhodný dům pro svojí rodinu, měli byste nad dřevostavbou začít uvažovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*