Výhodná půjčka, která je určená i pro živnostníky, přesně to je nabídka společnosti Essox

Elegantní možnost, jak vyřešit aktuální finanční trable rodiny nebo vlastního podnikání. I tak by se dala charakterizovat Essox půjčka, se kterou si můžete přijít až na dvě stě tisíc korun. Žádné poplatky navíc a sleva na úrocích pro klienty Komerční banky, o tom už se rozhodně dá přemýšlet i nahlas, co říkáte? Samozřejmě, těch výhod tu je ještě více, pojďme si je tedy společně vyjmenovat!

Naprosto na cokoliv, bez zbytečných otázek a čekání na razítka

Dnešní půjčky už fungují docela jinak, než tomu bylo třeba v devadesátých letech. Nemusíte osobně na pobočku, není třeba chodit pro razítka k různým úřadům a čekat v dlouhých frontách, jež doslova neberou konce. Pojďme si proto rozebrat základní parametry půjčky právě od společnosti Essox, v jakém rozmezí je například možné požádat o úvěr?

  • Essox půjčka je v rozsahu 15 až 200 tisíc korun, a to na období šesti měsíců až sedmi let.
  • Nabízí se zde možnost až 1% sleva na úrocích pro klienty KB za dodržení určitých podmínek.
  • Pro získání půjčky je zapotřebí potvrzení o příjmu a dva doklady totožnosti, nic složitého!

Essox půjčka je tu samozřejmě pro všechny, kteří mohou doložit trvalý příjem, tedy jak podnikatele, tak i zaměstnance nebo třeba i penzisty. Nezáleží ani tolik na věku, tedy pokud je žadatel starší osmnácti let, na takovou situaci ale myslí zákon – mladším půjčit prostě podobnou formou ani nelze. Půjčka od nebankovní společnosti je dnes natolik rozšířená, že na nabídku Essox budete moci snadno dohledat spoustu zajímavých referencí. Dvě stě tisíc může být určeno třeba na nákup ojetého vozu nebo rekonstrukci bytové jednotky, která se v některých případech kvůli drahému materiálu nebo práci řemeslníků může hodně prodražit. Samozřejmě není důvod k panice, poplatek za zpracování nečekejte, dopředu se neplatí vůbec nic – a peníze přijdou na účet doslova obratem po schválení!

Jednoduše, bez rizika, bez odhalení sousedů. Essox nabídne variantu půjčky, o které se určitě dá přemýšlet. Ale pozor, pokud si chcete dobře vybrat, musíte v dnešní době porovnávat také úrok. Právě úroková sazba totiž rozhoduje o mnohém a prakticky ihned poznáte, jak je půjčka výhodná nebo není.