Online půjčky mnoha podob

O tom, že existují nebankovní půjčky na internetu se nemá cenu moc zdlouhavě rozepisovat. To ví bezpochyby každý. Jestlipak ale tušíte, že můžete získat úvěr, na který se vám složí ostatní lidé nebo firmy? Ano, takové řešení nese název Zonky a my se na něj zaměříme v tomto článku.

Způsob fungování tohoto nebankovního produktu je velice jednoduchý. Stačí požádat o peníze a svým příběhem zaujmout investory, jež se na vás během krátkého okamžiku složí. Proces výpůjčky je pak zaštiťován právě společností Zonky, která na vše potřebné dohlíží.

Nebankovní půjčka šitá na míru

Jestliže chcete mít něco společného s touto nebankovní půjčkou, začtěte se do následujících řádků. Nyní vám totiž sdělíme obecné parametry tohoto úvěru, abyste měli vůbec představu o tom, kolik peněz můžete získat.

  • Půjčka od 20 000 Kč do 750 000 Kč
  • Doba splatnosti 6 – 84 měsíců
  • Úroková sazba od 3,99 %
  • RPSN od 4,7 %

Tento nebankovní úvěr si vás podmaní hned několika věcmi. Je to například velký důraz kladený na celkovou bezpečnost. Dále je to fakt, že nabyté peněžní prostředky můžete využít pro financování libovolných věcí. Nejčastěji lidé volí Zonky půjčku kvůli investici do nemovitosti, na opravu automobilu, pro nákup nové elektroniky, ale také k zaplacení vysněné rodinné dovolené. V tomto ohledu se rozhodně nemusíte omezovat.

Online žádost na internetu

A víte, co je na celém řešení Zonky to nejlepší? Není nutné se obtěžovat s návštěvou žádné pobočky a vše potřebné vyřešíte z domu. Právě tak fungují novodobé online půjčky. Stačí vyplnit několik základních údajů v internetovém formuláři, předložit potřebné doklady a vyčkat na schvalovací proces. Ten je pochopitelně rychlý, takže na potřebné peníze se můžete těšit záhy. Nejčastější výplatou dané částky u nebankovních produktů je převod prostředků na bankovní účet žadatele.