Výhody polyetylénových obálek pro e-shopy

Plastové obálky pro e-shopy jsou v současnosti jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak posílat zákazníkům drobné a lehké věci. Přestože lze samozřejmě používat krabice, plastové obálky pro e-shopy představují nákladově efektivní a prostorově úsporný způsob. Ať už si ale k zaslání vyberete krabici nebo plastovou obálku, důležité je, aby nepůsobila fádně a nudně. A to je aspekt, ve kterém plastové obálky jednoznačně vedou. Plastové obálky pro e-shopy, vyrobené z nízko hustotního polyetylenu, neboli LDPE, je totiž možné opatřit celoplošným barevným potiskem, díky kterému každý na první pohled uvidí, že přichází zásilka právě od vás. Součástí potisku mohou být fotografie, loga, barevné vzory, zkrátka cokoliv, co vás napadne.

Ekologické LDPE obálky pomáhají chránit přírodu

Nadbytek plastového odpadu je vážný, celosvětový problém, a právě ekologické LDPE obálky mohou přispět k tomu, že plast, který by jinak skončil na skládce, bude ještě využit. Ekologické LDPE obálky jsou totiž vyrobeny z recyklovaného plastu, reLDPE, a tím pomáhají snižovat znečištění přírody. Tyto plastové obálky je možné navíc recyklovat znovu a znovu.

Plastové LDPE obálky jsou nákladově efektivní

Každý ví, že plastové obálky pro e-shopy jsou nákladově velmi efektivní. Přepravní společnosti totiž účtují cenu zásilek i podle rozměrů, což zvyšuje náklady, zejména u krabic. Polyetylenová obálka oproti tomu nezabere prakticky žádné místo, a navíc je neuvěřitelně lehká. Kromě toho je nákladově efektivní i v jiných ohledech. Například když váš zákazník není spokojen s vaším výrobkem a chce jej vrátit, jsou LDPE obálky levnějším způsobem, jak zboží zabalit a poslat zpět. Zákazník nemusí shánět další obalové materiály, což šetří čas i peníze. Plnobarevný reklamní potisk navíc posiluje identitu značky.