Levný způsob, jak se zbavit sutě

Kdo někdy vyklízel starý dům, sklep, dvůr, zahradu nebo jiný prostor, kde se na dlouhá léta nahromadilo nejrůznější harampádí včetně zbytků po bourání, dovede si představit, jak obtížné je všechny tyto pozůstatky uklidit a hlavně odvézt.

Zvláště v dnešní době, kdy se velice dbá na ochranu životního prostředí, není snadné se takovéhoto odpadu zbavit. Nejlépe jsou na tom v tomto ohledu stálí i přechodní obyvatelé nebo firmy sídlící ve Vyškově, Prostějově a v okolí Plumlova, Tovačova, Kralic na Hané, Určic, Lutína, Olšan u Prostějova, Brodku u Konice, Ptení, Protivanova, Pustiměře, Ivanovic na Hané, Němčic a v dalších obcích tohoto regionu. Působí zde totiž firma Cetkovský, která disponuje velkoobjemovými kontejnery uzpůsobenými potřebám ochrany životního prostředí.

Zejména v případě stavební sutě je to dnes nutné. Proto firma používá uzamykatelné nebo zaplachtované kontejnery, čímž zamezuje znečištění vozovek a jejich okolí na přepravní trase padáním odpadu přes okraje kontejneru. Odvoz sutě Prostějov si získala uznání jak u fyzických, tak právnických osob, zrovna tak u chalupářů a chatařů, kde mají své rekreační objekty v těchto lokalitách.

Kromě odvozu sutě si zákazníci mohou objednat dovoz nejrůznějšího stavebního materiálu jako je písek, štěrk, případně i míchaný beton pro zhotovení základového desky nového domu. Stavebníci mohou využít nabídky firmy Cetkovský a pronajmout si stavební buňku na celou dobu výstavby. Firma samozřejmě buňku doveze a usadí na daný pozemek.

Kontejnerová doprava Vyškov firmy Cetkovský slouží rovněž všem stálým a přechodným obyvatelům v okolí Vyškova, Prostějova a v obcích tohoto regionu. Kromě velkoobjemových kontejnerů na odvoz nejrůznějšího materiálu a stavební sutě disponuje firma Cetkovský i kontejnery uzpůsobenými k přepravě nejrůznější mechanizace. Lze si tak objednat přepravu stavebních a zemních strojů, aut, autovraků nebo paletizovaného zboží. Rovněž je možné objednat přepravu nebezpečného odpadu v režimu ADR.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*