Co dokáže mobilní aplikace?

Přemýšlíte nad tím, že byste si nechali vytvořit vlastní aplikaci? Pojďte se s námi podívat na to, co dnes tento mocný marketingový nástroj vše dokáže. Najednou zjistíte, že své klienty můžete opravdu udržet mnohem snáze.

Propojení s mobilní platbou

Pro vlastní aplikaci je snadné, aby byla propojena s mobilními platbami. Je tak možné si nechat do mobilní aplikace vložit také platební tlačítko, se kterým se váš klient snadno dostane k platbě. Stejně tak je možné integrovat i rozeznávání textu v obrazu, tedy OCR.

GDPR

Všechny aplikace, které jsou v současné době tvořeny, zabezpečují databáze klientů. Osobní údaje vašich zákazníků jsou v bezpečí, jelikož jsou spravovány podle evropských zásad spojených s GDPR.

Propojení se sociální sítí

Přejete si, aby byla vaše aplikace propojena se sociálními sítěmi, které vaši uživatelé nejčastěji používají? Výborně, i toto je nyní možné. Váš projekt bude tak možné sdílet i pomocí těchto platforem.

Snadné ovládání

Nyní je vyvíjení aplikace možné nastavit tak, že mobilní aplikace bude ovládaná pomocí webu, nebo také pomocí mobilního zařízení. Váš projekt je také možno propojit s projekty dalších stran, budete-li si to přát.

Využití telefonu

Práce s polohou v rámci GPS modulu, nebo také možnost integrovat do aplikace mapy či navigaci? Pokud je toto vaše přání, vaše aplikace bude mít i tyto atributy.

Notifikace

Jedním z nejčastějších požadavků na mobilní aplikace je také možnost do vlastní appky vložit push notifikace. Ty mohou být zasílány vždy s relevantní nabídkou, kterou si pro svého klienta přejete šířit.

Gamifikace

Přejete si svého zákazníka odměňovat na základě akcí, které bude uskutečňovat? Nebo budete tvořit obsah v návaznosti na polohu uživatele? Záleží jen na vás, jak se ke gamifikaci obsahu postavíte.

Přejete si mobilní aplikace také pro váš projekt? Výhod, které je možno zakomponovat do vlastní appky, je samozřejmě mnohem více.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*