Půjčky pro dlužníky. Jaká jsou jejich úskalí?

Jste zadluženi, ale přesto potřebujete další půjčku? Díky záznamům v negativním registru dlužníků získáte půjčku v bance jen velmi obtížně. Půjčky pro dlužníky nabízí především nebankovní společnosti ve formě krátkodobé půjčky. Díky volným podmínkám nemusíte dokládat nejen příjmy, ale nejsou brány v potaz registry dlužníků. Jako žadatel o půjčku se tedy nemusíte zdržovat složitým sháněním potvrzení o půjčku, nijak nedokazujete svou bonitu. Schválení půjčky pro dlužníky proběhne za pár minut, pokud splníte pár podmínek. Obecně jde o plnoletost, mít vlastní bankovní účet, trvalý pobyt na území ČR a také platné doklady totožnosti. Nevýhodou půjčky pro dlužníky jsou vysoké úroky, krátkodobá splatnost a vysoké penále, jestliže peníze nevrátíte včas. Pro mnoho klientů může být obrovským problémem, pokud si vyberou půjčky pro dlužníky kde musí ověřit svůj účet zasláním verifikačního poplatku, nebo musí oskenovat a zaslat svůj občanský průkaz. Pokud toto z nějakého důvodu nesplní, nemají šanci půjčku získat. Nebankovní společnosti mají zájem na zodpovědném půjčování a snadno by mohlo dojít ke zneužití osobních údajů třetí osoby, proto je u první půjčky ověření totožnosti nezbytné.

Vybrat si vhodnou půjčku pro dlužníky je velmi komplikované. Aby jste nemuseli obíhat jednotlivé pobočky, je možné využívat nezávislé srovnávače, kde si porovnáte bankovní a nebankovní půjčky online. Pokud vás některá z nabídek, u které splňujete podmínky, zaujme, můžete si o ní ihned požádat. Stačí pak vyplnit jednoduchý online formulář, ve kterém nechybí požadovaná částka, doba na kterou si půjčíte a také vaše osobní údaje.

Jednou z oblíbených půjček pro dlužníky je půjčka Crediton. Tyto informace naleznete v online srovnávači. Půjčit si pomocí Crediton může i dlužník, pokud má stabilní příjem, vlastní účet v bance a nedluží u společnosti za předchozí půjčku. Zamítnout žádost může společnost v případě, že jste v insolvenci nebo máte exekuce. První půjčka je k dispozici až do výše 8000 korun s tím, že si můžete až 4 000 korun půjčit bez poplatku za půjčení. Půjčky lze sjednávat online, sms zprávou i telefonicky. Crediton je ověřená a spolehlivá společnost, která vychází vstříc i dlužníkům. Kvůli vyššímu úročení však počítejte s tím, že si za každou další půjčku připlatíte. Peníze je nutné vrátit do 45 dní. Možnost prodloužit si termín o třicet dní je po zaplacení menšího poplatku za toto prodloužení předem. Teprve poté vám bude vyhověno. Peníze můžete samozřejmě splatit kdykoliv předčasně. Po odeslání žádosti je vaše půjčka obratem zpracovávána. V případě schválení vám ji odešlou do patnácti minut na váš bankovní účet.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*