Cena zlata prudce roste – nemáte i vy doma poklad?

Nemusíte se stát hledačem pokladů a vyrazit s detektorem kovů a krumpáčem prokopávat svoji zahradu. Poklad můžete mít doma stále před očima, nebo naopak schovaný v krabici s rodinou pozůstalostí, o které moc nevíte, ale leží odložená jako památka na doby minulé. Nechte si ohodnotit jeho cenu.

Investici do zlata v minulosti jde právě nyní zúročit

Cena zlata od začátku roku 2020 dramaticky roste. Nárůst zaznamenaly nejen výkupy zlatých cihel, ale i investičních mincí. Mnoho lidí se proto rozhodlo právě teď zhodnotit své finanční úspory ve zlatě, ať jde o zlaté slitky, mince, či dokonce celé numismatické sbírky. Říkáte si, že vás se to netýká, protože se tomuto typu investování ani sběratelství nevěnujete? Možná se pletete. Řada z nás vůbec netuší, že má doma skutečný poklad. Často jde o drobnou minci, případně mince třeba z dob Rakousko-Uherska, ale i z doby starší či mladší.

Stavte se ocenit si svůj domácí poklad

Bez ocenění mincí však na to, zdali máte doma poklad či nikoliv, rozhodně nepřijdete. Přijďte to zjistit přímo do oficiální prodejny Pražské mincovny v Obecním domě v Praze (vedle Prašné brány). V pátek 3. 4. 2020 mezi 10:00 a 15:00 se zde máte možnost potkat přímo s výborně česky mluvícími vyhlášenými odborníky z obchodní společnosti rakouské centrální banky.

Pokud vám v hlavě váš domácí poklad vrtá již delší dobu, nebo jsme vám, jak se říká, právě nyní „nasadili brouka do hlavy“, nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít. Jde o seriózní obchodníky s nadprůměrnými znalostmi v této oblasti, jaké hned tak nepotkáte. Vaše zašlá mince se může ukázat pokladem netušené hodnoty. Nejste zvědaví?

Přijďte, ať již je vaším domovem Česká republika, nebo Slovensko. I na Slovensku cena zlata roste, navíc výhodou je, že není ovlivněna kurzem české koruny vůči euru. Výkup zlata je na svém sedmiletém maximu. Je čas zjistit, zdali doma nemáme poklad, a třeba jej i zpeněžit.