Jaká je ideální sedačka? Rozhodně je to rozkládací sedací souprava rohová

Sedací souprava je srdcem našich domovů. Ani do malých bytů obvykle nezvažujeme pouze malou pohovku. Právě naopak. Rohová sedací souprava umí skvěle zapadnou i do menších prostor a vytvořit jakýsi multifunkční prostor či jej funkčně rozdělit. Jak si však vybrat správnou rohovou sedací soupravu?

Rozkládací sedací souprava rohová je ideální řešení sedačky. Rohový tvar sedací soupravy umožnuje kouzlit díky tvaru s prostorem. Lze ji různě orientovat – otevřená může být směrem ke kuchyni, nebo naopak. Hodí se samozřejmě i do oddělených obývacích pokojů, ale nejdokonaleji zapadne právě do moderních otevřených řešení interiéru, kde se navzájem spojí kuchyň s jídelnou a s obývacím pokojem. Samozřejmostí je, že si volíme pro nás vhodnější levou nebo pravou orientaci.

Mít možnost sedací soupravu rozložit je velice praktické

V menších bytech díky funkci rozkládání vytvoříte alternativní místo pro spaní. Poslouží nejen pro návštěvy. Často jej využije i rodina, třeba když je vhodné, aby dvě děti nespaly v jednom pokojíku, protože jedno onemocnělo. Podobně se někdy hodí oddělit na pár nocí i dospělé. Rozkládací sedací souprava však umožňuje využít větší plochu i pro lepší relaxaci či třeba hru.

Na detailech záleží – vsaďte na sedačky Inelis

Rozkládací sedací soupravy vybírejte podle velikosti sedačky i rozloženého prostoru pro spaní. Větší sedací souprava nemusí nutně znamenat i větší prostor na spánek. Sedací soupravy Inelis však nabízí i další benefity. Jsou to různé funkční prvky, které umožňují polohovat jednotlivé sedáky a opěradla sedací soupravy či opěradlo proměnit na příruční stolek. Čalounění sedačky může být z kvalitního textilního materiálu i z kůže. Inelis poskytuje na čalounění pětiletou záruku.

Sedačky Inelis

Inelis je prestižní dodavatel sedacích souprav a dalšího nábytku. Na trhu působí již 20 let a sedací soupravy dodává nejen pod vlastní značkou Inelis, ale zastupuje i německého výrobce sedacích souprav, společnost SOFANOVA. Inelis prodává sedačky vyšší střední třídy. Právě ony umí nabídnou nejlepší poměr cena výkon. Současně si do svého sortimentu vybírá nábytek, který neodporuje zásadám trvale udržitelného rozvoje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*