Místo pro luxusní bydlení? Vyzkoušejte jihozápadní okraj Prahy

Místo pro luxusní bydlení? Vyzkoušejte jihozápadní okraj Prahy

Velká Chuchle není pouze ideální místo pro nedělní výlet. Tato jihozápadní část Prahy známá díky svému dostihovému závodišti, které má více než stoletou tradici, je i vynikajícím místem na bydlení.

V samotné obci najdete všechny základní instituce – lékárnu, zdravotnická zařízení, knihovnu, poštu, obchody i základní školu. Velká Chuchle, která je položena na levém břehu Vltavy, se zároveň vyznačuje klidem. Kromě zmíněného závodiště se v nedaleké rezervaci Chuchelský háj nachází i malá lesní ZOO.

Moderní vily různých velikostí

Pokud hledáte spíše luxusní domy, můžete zkusit například vznikající vilovou čtvrť na svahu obce. Přestože se zastávka MHD nachází na dosah a silniční spojení do centra Prahy je vynikající, nabízejí moderní vily v Chuchli soukromí a život stranou od každodenního ruchu. Klid si můžete vychutnat i díky výhledům na Prahu na druhém břehu Vltavy.

Na prodej jsou v Chuchli luxusní domy různých velikostí, které jsou vhodné pro jednogenerační i dvougenerační rodiny. Kromě dispozice lze zvolit i velikost užitné plochy, teras a celého pozemku. Stejně tak si lze vybrat, zda bude mít vila jen jedno garážové stání nebo dvě.

Vily v Chuchli: Moderní a funkční bydlení dle vašich představ

Rezidenční projekt Vily Chuchle, za kterým stojí architektonické studio A69 – architekti, nabízí luxusní bydlení na místě, které se může chlubit rozmanitým přírodním okolím.

Zároveň je odtud možno snadno a rychle dojet automobilem do hlavního města. Kromě toho zajišťují pravidelné spojení s Prahou autobusy MHHD a vlakové linky S.

Soukromí a výhled na Prahu

Jednoduché vily na severovýchodním svahu Velké Chuchle nabízejí moderní a funkční bydlení dle vašich představ. Díky velkoformátovým oknům budou všechny místnosti bohatě prosvětlené. Terasy nevyužijete pouze k relaxaci s přáteli, ale také se odtud můžete kochat výhledy na zastavěný pravý břeh Vltavy. V létě je možné trávit čas i v prostorné zahradě. Ty jsou navrženy tak, abyste v nich měli dostatek soukromí.

Podmínkou luxusního bydlení je také příjemné okolí, a to Chuchle nabízí. Nevelká obec disponuje veškerým potřebným sociálním zázemím a je vhodná jak pro zábavu s přáteli, tak pro výchovu dětí.

V blízkosti moderní vilové čtvrti se nachází známé dostihové závodiště. Na opačné straně je zase možné navštívit Chuchelský háj s lesní ZOO, odkud lze přes Malou Chuchli pohodlně dojít až do Hlubočep.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*