Firemní školení od profesionálů

Téměř každá firma, malým rodinným podnikem začínaje, velkou korporací konče, potřebuje průběžně školit své zaměstnance. Velké korporace si obvykle tyto aktivity obstarají svépomocí, pro ty menší je to však velmi nákladné. Některé to řeší způsobem, že školení zaměstnanců u nich téměř neprobíhá. Ty druhy školení, které jsou stanoveny státem, řeší pouze velmi formálně. Například státem povinné školení BOZP a PO je v jejich podání v lepším případě pouze nahnání zaměstnanců do zasedací místnosti a odříkání několika manter o tom, jak se chovat na pracovišti. V horším případě neproběhne ani to a zaměstnanci pouze dostanou k podpisu papír potvrzující, že byli seznámeni s BOZP a PO.

Jak na dobré školení?

Je to ale do jisté míry škoda, neboť dobré školení se firmě vyplatí. Obvykle platí, že dobře proškolení zaměstnanci bývají produktivnější. Proto je pro malé firmy vhodným řešení, jak řešit školení zaměstnanců (například školení BOZP a PO), obrátit se na specializovanou školící firmu. Jedna z těchto firem je i Školení King, specialista na školení zaměstnanců, která dokáže uspořádat i pro malou společnost účinné školení. Využívá k tomu nejmodernější interaktivními materiálů, díky kterým není školení jen nezáživné odříkávání pouček.

Jaké druhy školení Školení King poskytuje

Nejčastěji se klienti obrací na Školení King s prosbou o uspořádání školení BOZP a PO. V tomto případě obvykle zaměstnanci Školení King dojíždí do sídla společnosti, aby školení BOZP a PO zabralo co nejméně času. V rámci školení naučí školené zaměstnance i zásady první pomoci, aby v případě mimořádné situace mohli účinně pomoci svým kolegům. Dalšími službami Školení King je provádění rekvalifikace, školení řidičů referentů, školení na tachograf. Přesný soupis školení najdete na webových stránkách firmy.

Obrázek 2 Školení King využívá při výuce ty nejmodernější metody.
Obrázek 2 Školení King využívá při výuce ty nejmodernější metody.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*