Modrá pyramida má Rychloúvěr na bydlení bez zajištění

Chystáte se rekonstruovat či modernizovat, případně teprve dovybavujete bydlení, které si budujete? Pokud vám chybí finance, zřejmě jste přemýšleli, kam se pro ně vydat. Jít do banky a projít složitým a zdlouhavým procesem s nejistým výsledkem, nebo se obrátit na nebankovní společnost, kde peníze získáte rychle? Dnes už není nutné činit taková rozhodnutí.

Modrou pyramidu pravděpodobně znáte. Na českém trhu je institucí s dlouhou tradicí a vždycky se specializovala na úvěry spojené s bydlením. Nyní však má nový produkt, jímž je rychlá půjčka s názvem Rychloúvěr. Opět se jedná o úvěr na bydlení, tentokrát však s podmínkami, jež se blíží tomu, co by vám nabídla nebankovní společnost.

Bez zajištění a ručitele, schváleno do 20 minut

Nečekejte žádné zdlouhavé vyřizování a schvalování. S sebou si musíte přinést pouze občanský průkaz, při splnění podmínek totiž nepotřebujete ani dokládat příjem. Vaše žádost bude vyřízena do 20 minut a s velkou pravděpodobností úvěr získáte. Podmínky totiž nejsou nijak přísné.

Rychloúvěr je účelová půjčka na bydlení či rekonstrukce a modernizace, proto budete muset její účel doložit. Nezapomeňte si tedy schovávat účtenky, kupní smlouvy apod. Dají se uplatnit i zpětně, ovšem záleží na tom, jak moc jsou staré. Na konkrétní případy se raději informujte přímo u Modré pyramidy.

Tip: Rychloúvěr lze využít rovněž na refinancování či konsolidace vašich stávajících půjček na bydlení. Snížíte měsíční splátky a ulevíte rodinnému rozpočtu.

Rychloúvěr se dá použít na spoustu věcí

Zjistili jste, že je rozpočet na rekonstrukci bytového jádra vyšší, než jste očekávali, a potřebujete finanční výpomoc? Budete kupovat nové drahé bezpečnostní dveře? Pořizovat centrální vysavač? Rekonstruovat kuchyň? Instalovat zabezpečovací techniku? Stavět krb? Měnit kamna? Na to všechno se dá Rychloúvěr využít.

Spadají do něj i práce venku okolo domu, jako je pořízení nové brány, budování bazénu, zahradního altánku, terasy, nového plotu, septiku, zařizování fotovoltaické elektrárny, stavba garáže a stání apod.

Peníze se dají využít nejen na nákup materiálu, ale i stavební práce, práci architekta, administrativní náklady, provizi RK, demoliční náklady nebo vypořádání dědictví. Vždy je však důležité mít o všem doklady, abyste mohli prokázat, kam peníze skutečně šly.

Splátky se dají rozložit až na 20 let

Teď se pojďme podívat na pár čísel. Rychloúvěr nabízí bez zajištění částku do 800 000 Kč s úrokovou sazbou 4,99 % ročně. Splátky lze rozložit až na 20 let, v případě potřeby je možné domluvit si individuálně mimořádnou splátku úvěru.

Splátky si sami rozložíte, jak potřebujete. Například v případě, kdy si půjčíte 500 000 Kč na 7 let, budete splácet 7060 Kč měsíčně. Konkrétní částku zjistíte ve webové kalkulačce přímo na stránkách Modré pyramidy ještě předtím, než o úvěr vůbec projevíte zájem. Můžete pak srovnat výši splátek s jinými konkurenčními produkty. Rychloúvěr však nabízí poměrně příznivé podmínky, láká hlavně na peníze bez ručitele a rychlé vyřízení.

Modrá pyramida pomáhá Čechům bydlet

Modrá pyramida není jen institucí poskytující peníze na bydlení. Snaží se, aby Češi bydleli dobře, moudře se rozhodovali, pořídili si bydlení či rekonstruovali za odpovídající cenu. Na webu Modré pyramidy proto najdete i spoustu praktických rad, například jak najít byt v Prazejak sepsat nájemní smlouvu apod. Tyto rady sem sepisují odborníci na slovo vzatí, takže je můžete brát závazně.

Pokud se vám díky radám podaří najít odpovídající bydlení a bude vám chybět část prostředků, neváhejte požádat o Rychloúvěr. Stačí napsat e-mail nebo zanechat své telefonní číslo a z Modré pyramidy už se vám ozvou. Úvěr zpracují zdarma, nemusíte se tedy bát žádných nesmyslných skrytých poplatků navíc. Cílem Rychloúvěru je pomoct Čechům realizovat pěkné bydlení, ne jim přidělat starosti.